Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 162 min | 32:28 |
| Punkty | 56 | 11,2 |
| Zbiórki | 30 | 6,0 |
| — w ataku | 5 | 1,0 |
| — w obronie | 25 | 5,0 |
| Asysty | 7 | 1,4 |
| Przechwyty | 7 | 1,4 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 5 | 1,0 |
| Przewinienia | 9 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 53 | 10,6 |
- 41,4%FG24 z 58 z gry
- 14,3%3P1 z 7 za trzy
- 43,8%FT7 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 58 | 41,4% |
| Rzuty za dwa | 23 | 51 | 45,1% |
| Rzuty za trzy | 1 | 7 | 14,3% |
| Rzuty wolne | 7 | 16 | 43,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 gru 2024 | P54 : 96 | 43:47 | 12 | 4 | 2 | |
| 27 paź 2024 | P50 : 62 | 39:58 | 12 | 6 | 3 | |
| 20 paź 2024 | P53 : 60 | 36:25 | 16 | 12 | 1 | |
| 6 paź 2024 | P47 : 85 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 wrz 2024 | P49 : 59 | 42:08 | 16 | 8 | 1 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 33 mecze · 9 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 1 | 29:01 | 5 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 8,3% | 0,0% | 75,0% |
| 8WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 6 | 21:22 | 53 | 8,8 | 6,0 | 1,2 | 0,5 | 0,3 | 56,8% | 0,0% | 52,4% |
| 7WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 4 | 40:48 | 89 | 22,3 | 11,0 | 0,8 | 1,8 | 0,3 | 60,0% | 0,0% | 48,6% |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 5 | 32:28 | 56 | 11,2 | 6,0 | 1,4 | 1,4 | 0,2 | 41,4% | 14,3% | 43,8% |
| 5WBABaraże | TEKOpro | 1 | 36:04 | 18 | 18,0 | 10,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 44,4% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 3 | 40:45 | 42 | 14,0 | 9,0 | 3,7 | 1,3 | 0,0 | 61,3% | 0,0% | 28,6% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 3 | 26:10 | 35 | 11,7 | 8,3 | 2,3 | 2,7 | 0,3 | 50,0% | — | 16,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEKOpro | 3 | 40:19 | 63 | 21,0 | 12,3 | 1,3 | 1,0 | 1,0 | 55,1% | 0,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TEKOpro | 2 | 17:19 | 14 | 7,0 | 5,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 41,2% | 0,0% | 0,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TEKOpro | 5 | 36:24 | 58 | 11,6 | 9,4 | 2,0 | 2,2 | 0,6 | 34,4% | 0,0% | 56,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






