DenisNovikov
6WARSAW RAPTORS1. Liga · 7WBA
- 2024–2025
- 41 meczów w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 27pktw 12 meczach
- 2,3pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 357 min | 29:44 |
| Punkty | 27 | 2,3 |
| Zbiórki | 37 | 3,1 |
| — w ataku | 19 | 1,6 |
| — w obronie | 18 | 1,5 |
| Asysty | 19 | 1,6 |
| Przechwyty | 22 | 1,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 21 | 1,8 |
| Przewinienia | 33 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 36 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 21 | 1,8 |
- 13,0%FG6 z 46 z gry
- 7,7%3P2 z 26 za trzy
- 36,1%FT13 z 36 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 46 | 13,0% |
| Rzuty za dwa | 4 | 20 | 20,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 26 | 7,7% |
| Rzuty wolne | 13 | 36 | 36,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach WARSAW RAPTORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2025 | P61 : 64 | 29:16 | 0 | 3 | 1 | |
| 14 gru 2025 | Z49 : 44 | 20:01 | 1 | 2 | 1 | |
| 7 gru 2025 | Z74 : 65 | 32:10 | 2 | 1 | 3 | |
| 22 lis 2025 | Z69 : 59 | 35:08 | 7 | 5 | 2 | |
| 15 lis 2025 | P42 : 66 | 26:23 | 1 | 3 | 0 | |
| 9 lis 2025 | Z72 : 59 | 23:49 | 1 | 1 | 3 | |
| 26 paź 2025 | P40 : 52 | 26:15 | 2 | 0 | 1 | |
| 18 paź 2025 | P45 : 50 | 29:01 | 4 | 6 | 1 | |
| 12 paź 2025 | P46 : 68 | 29:06 | 1 | 3 | 0 | |
| 4 paź 2025 | Z85 : 62 | 30:23 | 1 | 3 | 3 | |
| 27 wrz 2025 | Z57 : 43 | 37:43 | 5 | 5 | 3 | |
| 21 wrz 2025 | Z56 : 41 | 37:32 | 2 | 5 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 41 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 12 | 29:44 | 27 | 2,3 | 3,1 | 1,6 | 1,8 | 0,0 | 13,0% | 7,7% | 36,1% |
| 6WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 7 | 31:43 | 34 | 4,9 | 3,4 | 1,4 | 2,3 | 0,0 | 39,3% | 40,0% | 50,0% |
| 6WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 30:10 | 0 | 0,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 13 | 22:18 | 9 | 0,7 | 1,8 | 1,1 | 1,3 | 0,1 | 9,5% | 6,7% | 57,1% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 8 | 31:12 | 10 | 1,3 | 2,5 | 1,3 | 1,4 | 0,1 | 10,0% | 10,5% | 57,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






