Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 146 min | 16:12 |
| Punkty | 29 | 3,2 |
| Zbiórki | 13 | 1,4 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 10 | 1,1 |
| Asysty | 3 | 0,3 |
| Przechwyty | 1 | 0,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 4 | 0,4 |
| Przewinienia | 8 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 13 | 1,4 |
- 32,4%FG11 z 34 z gry
- 23,1%3P3 z 13 za trzy
- 40,0%FT4 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 34 | 32,4% |
| Rzuty za dwa | 8 | 21 | 38,1% |
| Rzuty za trzy | 3 | 13 | 23,1% |
| Rzuty wolne | 4 | 10 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2023 | Z69 : 65 | 11:46 | 4 | 0 | 0 | |
| 17 gru 2023 | Z92 : 72 | 23:28 | 6 | 2 | 1 | |
| 10 gru 2023 | Z74 : 68 | 17:43 | 4 | 2 | 1 | |
| 19 lis 2023 | P50 : 63 | 10:24 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 paź 2023 | P66 : 71 | 5:12 | 0 | 4 | 0 | |
| 22 paź 2023 | P68 : 82 | 16:04 | 0 | 2 | 0 | |
| 8 paź 2023 | Z73 : 69 | 20:49 | 7 | 1 | 0 | |
| 1 paź 2023 | Z71 : 68 | 25:53 | 8 | 0 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | Z61 : 53 | 14:26 | 0 | 2 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 85 meczów · 8 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 5 | 35:15 | 41 | 8,2 | 4,6 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 28,9% | 27,6% | 63,6% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 12 | 23:39 | 96 | 8,0 | 2,3 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 42,5% | 32,7% | 54,5% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 11 | 23:15 | 83 | 7,5 | 3,4 | 1,2 | 0,7 | 0,1 | 39,2% | 36,6% | 46,2% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 8 | 31:56 | 113 | 14,1 | 3,1 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 34,7% | 38,0% | 63,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 17:34 | 20 | 3,3 | 3,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 34,8% | 21,4% | 33,3% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 5 | 43:55 | 116 | 23,2 | 4,2 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 50,6% | 40,5% | 81,0% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 36:00 | 29 | 29,0 | 7,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 55,0% | 33,3% | 57,1% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 4 | 21:19 | 28 | 7,0 | 3,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 29,4% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 14:27 | 43 | 3,3 | 0,9 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 37,5% | 18,2% | 30,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 9 | 16:12 | 29 | 3,2 | 1,4 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 32,4% | 23,1% | 40,0% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 11 | 16:44 | 53 | 4,8 | 1,9 | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 48,9% | 25,0% | 54,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






