Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 207 min | 29:31 |
| Punkty | 77 | 11,0 |
| Zbiórki | 23 | 3,3 |
| — w ataku | 6 | 0,9 |
| — w obronie | 17 | 2,4 |
| Asysty | 10 | 1,4 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 4 | 0,6 |
| Przewinienia | 11 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 63 | 9,0 |
- 37,5%FG24 z 64 z gry
- 37,1%3P13 z 35 za trzy
- 72,7%FT16 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 64 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 11 | 29 | 37,9% |
| Rzuty za trzy | 13 | 35 | 37,1% |
| Rzuty wolne | 16 | 22 | 72,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 cze 2022 | P58 : 101 | 18:41 | 8 | 2 | 1 | |
| 29 maj 2022 | Z66 : 63 | 25:26 | 6 | 1 | 0 | |
| 22 maj 2022 | P60 : 80 | 35:13 | 10 | 4 | 1 | |
| 15 maj 2022 | Z63 : 62 | 36:10 | 21 | 4 | 3 | |
| 10 kwi 2022 | P70 : 77 | 27:01 | 10 | 8 | 3 | |
| 27 mar 2022 | P72 : 73 | 33:28 | 12 | 1 | 1 | |
| 6 mar 2022 | P46 : 93 | 30:40 | 10 | 3 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 47 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | NTL | 4 | 22:36 | 32 | 8,0 | 3,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 28,1% | 15,8% | 73,3% |
| 3WBA1. Liga | NTL | 1 | 21:49 | 2 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 14,3% | 0,0% | — |
| 2WBA1. Liga | NTL | 8 | 25:36 | 56 | 7,0 | 3,3 | 0,4 | 0,3 | 0,3 | 26,1% | 26,7% | 85,7% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 9 | 22:40 | 67 | 7,4 | 1,9 | 1,2 | 0,6 | 0,1 | 32,4% | 19,2% | 69,2% |
| UNBA 501. Liga | NTL | 7 | 29:31 | 77 | 11,0 | 3,3 | 1,4 | 0,4 | 0,0 | 37,5% | 37,1% | 72,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NTL | 10 | 32:31 | 132 | 13,2 | 4,5 | 1,1 | 0,6 | 0,2 | 44,6% | 40,7% | 62,5% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NTL | 6 | 34:42 | 67 | 11,2 | 4,5 | 1,8 | 1,0 | 0,5 | 38,6% | 36,0% | 66,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NTL | 2 | 19:58 | 5 | 2,5 | 5,5 | 2,5 | 1,0 | 0,5 | 33,3% | 50,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






