DominikLeszczynski
- 2024–2026
- 35 meczów
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 340pktw karierze
- 9,7pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 3,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1289 min | 36:49 |
| Punkty | 340 | 9,7 |
| Zbiórki | 209 | 6,0 |
| — w ataku | 85 | 2,4 |
| — w obronie | 124 | 3,5 |
| Asysty | 107 | 3,1 |
| Przechwyty | 62 | 1,8 |
| Bloki | 6 | 0,2 |
| Straty | 63 | 1,8 |
| Przewinienia | 79 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 57 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 472 | 13,5 |
- 46,1%FG147 z 319 z gry
- 13,5%3P5 z 37 za trzy
- 70,7%FT41 z 58 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 147 | 319 | 46,1% |
| Rzuty za dwa | 142 | 282 | 50,4% |
| Rzuty za trzy | 5 | 37 | 13,5% |
| Rzuty wolne | 41 | 58 | 70,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | OUTLAW BALLERS | 5 | 31:03 | 25 | 5,0 | 3,2 | 2,2 | 1,0 | 0,2 | 38,7% | 33,3% | — |
| 8WBA3. Liga | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | 10 | 34:45 | 126 | 12,6 | 5,6 | 2,4 | 1,6 | 0,3 | 53,2% | 12,5% | 78,1% |
| 5WBA3. Liga | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | 10 | 40:21 | 87 | 8,7 | 7,2 | 3,3 | 2,2 | 0,2 | 45,1% | 11,1% | 44,4% |
| 4WBA3. Liga | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | 10 | 38:16 | 102 | 10,2 | 6,5 | 3,9 | 1,9 | 0,0 | 42,7% | 11,8% | 70,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






