DominikLeszczynski
0GRZECHOTNIKI LOMIANKI3. Liga · 4WBA
- 2024–2026
- 35 meczów w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 102pktw 10 meczach
- 10,2pktna mecz
- 6,5zbna mecz
- 3,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 383 min | 38:16 |
| Punkty | 102 | 10,2 |
| Zbiórki | 65 | 6,5 |
| — w ataku | 25 | 2,5 |
| — w obronie | 40 | 4,0 |
| Asysty | 39 | 3,9 |
| Przechwyty | 19 | 1,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 28 | 2,8 |
| Przewinienia | 21 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 133 | 13,3 |
- 42,7%FG44 z 103 z gry
- 11,8%3P2 z 17 za trzy
- 70,6%FT12 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 103 | 42,7% |
| Rzuty za dwa | 42 | 86 | 48,8% |
| Rzuty za trzy | 2 | 17 | 11,8% |
| Rzuty wolne | 12 | 17 | 70,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach GRZECHOTNIKI LOMIANKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 maj 2024 | P50 : 92 | 48:00 | 18 | 7 | 3 | |
| 12 maj 2024 | P62 : 63 | 32:43 | 8 | 2 | 4 | |
| 20 kwi 2024 | P44 : 84 | 42:27 | 8 | 3 | 3 | |
| 13 kwi 2024 | P42 : 77 | 33:52 | 4 | 8 | 6 | |
| 23 mar 2024 | Z96 : 42 | 35:32 | 16 | 4 | 5 | |
| 17 mar 2024 | P55 : 67 | 30:13 | 4 | 8 | 4 | |
| 9 mar 2024 | P49 : 73 | 33:55 | 8 | 4 | 2 | |
| 2 mar 2024 | P51 : 73 | 40:32 | 14 | 17 | 3 | |
| 24 lut 2024 | P36 : 61 | 34:38 | 4 | 4 | 2 | |
| 17 lut 2024 | P59 : 61 | 50:46 | 18 | 8 | 7 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 35 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | OUTLAW BALLERS | 5 | 31:03 | 25 | 5,0 | 3,2 | 2,2 | 1,0 | 0,2 | 38,7% | 33,3% | — |
| 8WBA3. Liga | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | 10 | 34:45 | 126 | 12,6 | 5,6 | 2,4 | 1,6 | 0,3 | 53,2% | 12,5% | 78,1% |
| 5WBA3. Liga | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | 10 | 40:21 | 87 | 8,7 | 7,2 | 3,3 | 2,2 | 0,2 | 45,1% | 11,1% | 44,4% |
| 4WBA3. Liga | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | 10 | 38:16 | 102 | 10,2 | 6,5 | 3,9 | 1,9 | 0,0 | 42,7% | 11,8% | 70,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






