Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 221 min | 27:35 |
| Punkty | 56 | 7,0 |
| Zbiórki | 35 | 4,4 |
| — w ataku | 16 | 2,0 |
| — w obronie | 19 | 2,4 |
| Asysty | 9 | 1,1 |
| Przechwyty | 6 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 2 | 0,3 |
| Przewinienia | 9 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 68 | 8,5 |
- 37,5%FG21 z 56 z gry
- 33,3%3P9 z 27 za trzy
- 83,3%FT5 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 56 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 12 | 29 | 41,4% |
| Rzuty za trzy | 9 | 27 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 5 | 6 | 83,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P50 : 57 | 18:08 | 11 | 2 | 0 | |
| 14 gru 2025 | Z89 : 56 | 25:58 | 3 | 1 | 0 | |
| 30 lis 2025 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 lis 2025 | P51 : 76 | 29:46 | 5 | 5 | 3 | |
| 15 lis 2025 | Z65 : 40 | 27:03 | 5 | 4 | 1 | |
| 9 lis 2025 | P61 : 84 | 38:10 | 16 | 7 | 3 | |
| 26 paź 2025 | Z65 : 45 | 45:25 | 8 | 8 | 1 | |
| 28 wrz 2025 | Z60 : 58 | 36:13 | 8 | 8 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 99 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NLB | 3 | 30:15 | 13 | 4,3 | 5,0 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 35,3% | 20,0% | — |
| 8WBA3. Liga | NLB | 11 | 35:53 | 87 | 7,9 | 3,5 | 1,1 | 0,9 | 0,0 | 45,2% | 37,8% | 58,3% |
| 8WBABaraże | NLB | 1 | 34:31 | 2 | 2,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 7WBA3. Liga | NLB | 8 | 27:35 | 56 | 7,0 | 4,4 | 1,1 | 0,8 | 0,0 | 37,5% | 33,3% | 83,3% |
| 7WBABaraże | NLB | 1 | 40:00 | 9 | 9,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 66,7% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 12 | 30:09 | 86 | 7,2 | 5,5 | 1,4 | 1,0 | 0,1 | 31,7% | 27,7% | 57,1% |
| 6WBABaraże | NLB | 1 | 39:02 | 3 | 3,0 | 5,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | — |
| 5WBA3. Liga | NLB | 5 | 25:09 | 31 | 6,2 | 3,8 | 1,0 | 1,2 | 0,0 | 27,0% | 36,0% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 10 | 24:00 | 60 | 6,0 | 3,3 | 1,4 | 0,8 | 0,0 | 42,9% | 34,6% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 10 | 38:14 | 81 | 8,1 | 5,2 | 2,1 | 1,3 | 0,1 | 31,1% | 23,9% | 85,7% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 7 | 29:41 | 59 | 8,4 | 3,1 | 0,9 | 0,9 | 0,0 | 35,7% | 30,2% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 9 | 25:38 | 42 | 4,7 | 4,0 | 0,4 | 1,0 | 0,0 | 32,7% | 18,5% | 50,0% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 20:46 | 6 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 33,3% | 50,0% | 0,0% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 7 | 28:02 | 40 | 5,7 | 4,6 | 1,9 | 0,9 | 0,0 | 31,9% | 20,0% | 41,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 8 | 35:46 | 47 | 5,9 | 5,1 | 2,1 | 1,8 | 0,1 | 26,9% | 21,1% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 5 | 36:16 | 77 | 15,4 | 5,2 | 1,6 | 2,4 | 0,2 | 45,2% | 36,8% | 87,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






