Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 231 min | 25:38 |
| Punkty | 42 | 4,7 |
| Zbiórki | 36 | 4,0 |
| — w ataku | 17 | 1,9 |
| — w obronie | 19 | 2,1 |
| Asysty | 4 | 0,4 |
| Przechwyty | 9 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 11 | 1,2 |
| Przewinienia | 17 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 42 | 4,7 |
- 32,7%FG18 z 55 z gry
- 18,5%3P5 z 27 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 55 | 32,7% |
| Rzuty za dwa | 13 | 28 | 46,4% |
| Rzuty za trzy | 5 | 27 | 18,5% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 sty 2023 | P57 : 63 | 9:49 | 0 | 2 | 1 | |
| 15 sty 2023 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 gru 2022 | P67 : 75 | 35:32 | 11 | 7 | 0 | |
| 11 gru 2022 | Z76 : 63 | 29:22 | 2 | 3 | 0 | |
| 20 lis 2022 | P72 : 81 | 19:31 | 6 | 2 | 2 | |
| 13 lis 2022 | P65 : 87 | 26:53 | 0 | 7 | 0 | |
| 6 lis 2022 | P68 : 89 | 27:28 | 4 | 3 | 0 | |
| 15 paź 2022 | P71 : 87 | 42:40 | 16 | 9 | 0 | |
| 2 paź 2022 | P42 : 68 | 39:28 | 3 | 3 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 99 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NLB | 3 | 30:15 | 13 | 4,3 | 5,0 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 35,3% | 20,0% | — |
| 8WBA3. Liga | NLB | 11 | 35:53 | 87 | 7,9 | 3,5 | 1,1 | 0,9 | 0,0 | 45,2% | 37,8% | 58,3% |
| 8WBABaraże | NLB | 1 | 34:31 | 2 | 2,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 7WBA3. Liga | NLB | 8 | 27:35 | 56 | 7,0 | 4,4 | 1,1 | 0,8 | 0,0 | 37,5% | 33,3% | 83,3% |
| 7WBABaraże | NLB | 1 | 40:00 | 9 | 9,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 66,7% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 12 | 30:09 | 86 | 7,2 | 5,5 | 1,4 | 1,0 | 0,1 | 31,7% | 27,7% | 57,1% |
| 6WBABaraże | NLB | 1 | 39:02 | 3 | 3,0 | 5,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | — |
| 5WBA3. Liga | NLB | 5 | 25:09 | 31 | 6,2 | 3,8 | 1,0 | 1,2 | 0,0 | 27,0% | 36,0% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 10 | 24:00 | 60 | 6,0 | 3,3 | 1,4 | 0,8 | 0,0 | 42,9% | 34,6% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 10 | 38:14 | 81 | 8,1 | 5,2 | 2,1 | 1,3 | 0,1 | 31,1% | 23,9% | 85,7% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 7 | 29:41 | 59 | 8,4 | 3,1 | 0,9 | 0,9 | 0,0 | 35,7% | 30,2% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 9 | 25:38 | 42 | 4,7 | 4,0 | 0,4 | 1,0 | 0,0 | 32,7% | 18,5% | 50,0% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 20:46 | 6 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 33,3% | 50,0% | 0,0% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 7 | 28:02 | 40 | 5,7 | 4,6 | 1,9 | 0,9 | 0,0 | 31,9% | 20,0% | 41,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 8 | 35:46 | 47 | 5,9 | 5,1 | 2,1 | 1,8 | 0,1 | 26,9% | 21,1% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 5 | 36:16 | 77 | 15,4 | 5,2 | 1,6 | 2,4 | 0,2 | 45,2% | 36,8% | 87,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






