EmilFronczyk
6DZIKIE KOTY3. Liga · 4WBA
- 2023–2025
- 50 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 89pktw 11 meczach
- 8,1pktna mecz
- 14,4zbna mecz
- 4,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 383 min | 34:51 |
| Punkty | 89 | 8,1 |
| Zbiórki | 158 | 14,4 |
| — w ataku | 38 | 3,5 |
| — w obronie | 120 | 10,9 |
| Asysty | 50 | 4,5 |
| Przechwyty | 8 | 0,7 |
| Bloki | 14 | 1,3 |
| Straty | 31 | 2,8 |
| Przewinienia | 28 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 43 | 3,9 |
| Ocena (EFF) | 202 | 18,4 |
- 36,6%FG34 z 93 z gry
- 0,0%3P0 z 7 za trzy
- 43,8%FT21 z 48 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 93 | 36,6% |
| Rzuty za dwa | 34 | 86 | 39,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 7 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 21 | 48 | 43,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach DZIKIE KOTY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 maj 2024 | Z55 : 50 | 40:28 | 8 | 27 | 8 | |
| 19 maj 2024 | P33 : 68 | 32:40 | 6 | 15 | 3 | |
| 11 maj 2024 | P58 : 62 | 39:53 | 11 | 22 | 2 | |
| 20 kwi 2024 | Z84 : 44 | 35:25 | 6 | 14 | 6 | |
| 13 kwi 2024 | Z78 : 71 | 34:47 | 9 | 11 | 7 | |
| 6 kwi 2024 | Z92 : 74 | 48:00 | 19 | 9 | 8 | |
| 23 mar 2024 | P60 : 68 | 27:04 | 5 | 11 | 4 | |
| 16 mar 2024 | Z62 : 44 | 38:49 | 8 | 14 | 3 | |
| 10 mar 2024 | P40 : 64 | 26:41 | 1 | 8 | 2 | |
| 2 mar 2024 | P59 : 61 | 32:06 | 11 | 10 | 3 | |
| 24 lut 2024 | Z60 : 48 | 27:25 | 5 | 17 | 4 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 50 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | DZIKIE KOTY | 10 | 29:42 | 78 | 7,8 | 9,0 | 2,3 | 1,4 | 0,5 | 40,0% | 11,1% | 42,5% |
| 6WBABaraże | DZIKIE KOTY | 1 | 30:10 | 8 | 8,0 | 7,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | 28,6% |
| 5WBA3. Liga | DZIKIE KOTY | 13 | 34:33 | 137 | 10,5 | 12,2 | 3,8 | 1,2 | 0,8 | 44,9% | 25,0% | 39,7% |
| 5WBABaraże | DZIKIE KOTY | 1 | 31:23 | 12 | 12,0 | 16,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 41,7% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | DZIKIE KOTY | 11 | 34:51 | 89 | 8,1 | 14,4 | 4,5 | 0,7 | 1,3 | 36,6% | 0,0% | 43,8% |
| 2WBA3. Liga | DZIKIE KOTY | 13 | 29:20 | 125 | 9,6 | 11,3 | 3,9 | 1,6 | 0,9 | 53,8% | 0,0% | 43,9% |
| 2WBABaraże | DZIKIE KOTY | 1 | 26:33 | 4 | 4,0 | 9,0 | 4,0 | 0,0 | 3,0 | 33,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






