EmilFronczyk
6DZIKIE KOTY3. Liga · 2WBA
- 2023–2025
- 50 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 125pktw 13 meczach
- 9,6pktna mecz
- 11,3zbna mecz
- 3,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 381 min | 29:20 |
| Punkty | 125 | 9,6 |
| Zbiórki | 147 | 11,3 |
| — w ataku | 41 | 3,2 |
| — w obronie | 106 | 8,2 |
| Asysty | 51 | 3,9 |
| Przechwyty | 21 | 1,6 |
| Bloki | 12 | 0,9 |
| Straty | 50 | 3,8 |
| Przewinienia | 29 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 37 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 231 | 17,8 |
- 53,8%FG50 z 93 z gry
- 0,0%3P0 z 4 za trzy
- 43,9%FT25 z 57 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 50 | 93 | 53,8% |
| Rzuty za dwa | 50 | 89 | 56,2% |
| Rzuty za trzy | 0 | 4 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 25 | 57 | 43,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach DZIKIE KOTY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | Z66 : 56 | 34:06 | 6 | 15 | 5 | |
| 3 cze 2023 | P44 : 72 | 42:47 | 7 | 14 | 4 | |
| 27 maj 2023 | Z67 : 52 | 39:25 | 9 | 15 | 10 | |
| 21 maj 2023 | P46 : 57 | 30:53 | 10 | 13 | 4 | |
| 22 kwi 2023 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 kwi 2023 | Z70 : 32 | 22:36 | 8 | 12 | 5 | |
| 1 kwi 2023 | Z86 : 71 | 23:34 | 17 | 11 | 3 | |
| 26 mar 2023 | Z69 : 51 | 37:01 | 9 | 16 | 8 | |
| 19 mar 2023 | Z70 : 36 | 38:51 | 11 | 11 | 5 | |
| 12 mar 2023 | P45 : 56 | 24:46 | 11 | 11 | 1 | |
| 5 mar 2023 | P53 : 75 | 34:34 | 10 | 13 | 3 | |
| 5 lut 2023 | P77 : 84 | 24:40 | 19 | 9 | 0 | |
| 28 sty 2023 | Z53 : 49 | 28:13 | 8 | 7 | 3 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 50 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | DZIKIE KOTY | 10 | 29:42 | 78 | 7,8 | 9,0 | 2,3 | 1,4 | 0,5 | 40,0% | 11,1% | 42,5% |
| 6WBABaraże | DZIKIE KOTY | 1 | 30:10 | 8 | 8,0 | 7,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | 28,6% |
| 5WBA3. Liga | DZIKIE KOTY | 13 | 34:33 | 137 | 10,5 | 12,2 | 3,8 | 1,2 | 0,8 | 44,9% | 25,0% | 39,7% |
| 5WBABaraże | DZIKIE KOTY | 1 | 31:23 | 12 | 12,0 | 16,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 41,7% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | DZIKIE KOTY | 11 | 34:51 | 89 | 8,1 | 14,4 | 4,5 | 0,7 | 1,3 | 36,6% | 0,0% | 43,8% |
| 2WBA3. Liga | DZIKIE KOTY | 13 | 29:20 | 125 | 9,6 | 11,3 | 3,9 | 1,6 | 0,9 | 53,8% | 0,0% | 43,9% |
| 2WBABaraże | DZIKIE KOTY | 1 | 26:33 | 4 | 4,0 | 9,0 | 4,0 | 0,0 | 3,0 | 33,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






