ErnestDubrowski
- 2022–2024
- 37 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 142pktw karierze
- 3,8pktna mecz
- 1,3zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 869 min | 23:29 |
| Punkty | 142 | 3,8 |
| Zbiórki | 48 | 1,3 |
| — w ataku | 11 | 0,3 |
| — w obronie | 37 | 1,0 |
| Asysty | 40 | 1,1 |
| Przechwyty | 35 | 0,9 |
| Bloki | 3 | 0,1 |
| Straty | 31 | 0,8 |
| Przewinienia | 91 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 46 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 102 | 2,8 |
- 30,2%FG51 z 169 z gry
- 21,1%3P15 z 71 za trzy
- 59,5%FT25 z 42 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 51 | 169 | 30,2% |
| Rzuty za dwa | 36 | 98 | 36,7% |
| Rzuty za trzy | 15 | 71 | 21,1% |
| Rzuty wolne | 25 | 42 | 59,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 10 | 21:30 | 24 | 2,4 | 1,1 | 1,6 | 0,7 | 0,0 | 12,5% | 20,0% | 78,6% |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 9 | 17:07 | 36 | 4,0 | 1,1 | 0,9 | 0,9 | 0,1 | 30,8% | 22,7% | 87,5% |
| 2WBA2. Liga | BC LITUANICA | 9 | 28:03 | 57 | 6,3 | 1,2 | 1,2 | 1,6 | 0,2 | 45,1% | 26,3% | 42,9% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 9 | 27:29 | 25 | 2,8 | 1,8 | 0,6 | 0,7 | 0,0 | 28,2% | 13,3% | 16,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






