ErnestDubrowski
8BC LITUANICA2. Liga · 1WBA
- 2022–2024
- 37 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 25pktw 9 meczach
- 2,8pktna mecz
- 1,8zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 247 min | 27:29 |
| Punkty | 25 | 2,8 |
| Zbiórki | 16 | 1,8 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 11 | 1,2 |
| Asysty | 5 | 0,6 |
| Przechwyty | 6 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 0,6 |
| Przewinienia | 22 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 14 | 1,6 |
- 28,2%FG11 z 39 z gry
- 13,3%3P2 z 15 za trzy
- 16,7%FT1 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 39 | 28,2% |
| Rzuty za dwa | 9 | 24 | 37,5% |
| Rzuty za trzy | 2 | 15 | 13,3% |
| Rzuty wolne | 1 | 6 | 16,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | P64 : 68 | 40:51 | 7 | 1 | 1 | |
| 7 gru 2022 | Z70 : 38 | 27:46 | 2 | 3 | 0 | |
| 4 gru 2022 | P54 : 63 | 34:21 | 2 | 4 | 1 | |
| 20 lis 2022 | P43 : 49 | 29:19 | 4 | 1 | 0 | |
| 13 lis 2022 | Z58 : 48 | 25:16 | 7 | 0 | 0 | |
| 5 lis 2022 | Z76 : 63 | 18:03 | 2 | 2 | 1 | |
| 23 paź 2022 | Z56 : 54 | 20:00 | 1 | 1 | 2 | |
| 15 paź 2022 | Z54 : 42 | 23:58 | 0 | 1 | 0 | |
| 9 paź 2022 | P65 : 76 | 27:46 | 0 | 3 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2024 · 37 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 10 | 21:30 | 24 | 2,4 | 1,1 | 1,6 | 0,7 | 0,0 | 12,5% | 20,0% | 78,6% |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 9 | 17:07 | 36 | 4,0 | 1,1 | 0,9 | 0,9 | 0,1 | 30,8% | 22,7% | 87,5% |
| 2WBA2. Liga | BC LITUANICA | 9 | 28:03 | 57 | 6,3 | 1,2 | 1,2 | 1,6 | 0,2 | 45,1% | 26,3% | 42,9% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 9 | 27:29 | 25 | 2,8 | 1,8 | 0,6 | 0,7 | 0,0 | 28,2% | 13,3% | 16,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






