Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 120 min | 13:22 |
| Punkty | 15 | 1,7 |
| Zbiórki | 32 | 3,6 |
| — w ataku | 10 | 1,1 |
| — w obronie | 22 | 2,4 |
| Asysty | 10 | 1,1 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 0,7 |
| Przewinienia | 11 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 43 | 4,8 |
- 42,9%FG6 z 14 z gry
- 33,3%3P1 z 3 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 14 | 42,9% |
| Rzuty za dwa | 5 | 11 | 45,5% |
| Rzuty za trzy | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 gru 2023 | P68 : 86 | 11:43 | 0 | 6 | 0 | |
| 25 lis 2023 | P87 : 89 | 14:49 | 2 | 2 | 3 | |
| 19 lis 2023 | P65 : 92 | 14:01 | 0 | 4 | 3 | |
| 11 lis 2023 | P55 : 70 | 18:25 | 6 | 3 | 1 | |
| 5 lis 2023 | P60 : 62 | 10:46 | 0 | 2 | 2 | |
| 21 paź 2023 | P69 : 73 | 9:43 | 2 | 4 | 0 | |
| 14 paź 2023 | P42 : 54 | 9:49 | 3 | 1 | 0 | |
| 7 paź 2023 | Z59 : 54 | 11:43 | 2 | 4 | 0 | |
| 30 wrz 2023 | Z61 : 55 | 19:23 | 0 | 6 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 37 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 5 | 2:33 | 0 | 0,0 | 0,2 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 10 | 4:38 | 3 | 0,3 | 0,9 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 25,0% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 2 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 10 | 11:37 | 14 | 1,4 | 2,2 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 23,1% | 20,0% | 50,0% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA3. Liga | AMATORZY | 9 | 13:22 | 15 | 1,7 | 3,6 | 1,1 | 0,2 | 0,0 | 42,9% | 33,3% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






