Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 116 min | 11:37 |
| Punkty | 14 | 1,4 |
| Zbiórki | 22 | 2,2 |
| — w ataku | 6 | 0,6 |
| — w obronie | 16 | 1,6 |
| Asysty | 3 | 0,3 |
| Przechwyty | 1 | 0,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 1 | 0,1 |
| Przewinienia | 6 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 18 | 1,8 |
- 23,1%FG6 z 26 z gry
- 20,0%3P1 z 5 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 26 | 23,1% |
| Rzuty za dwa | 5 | 21 | 23,8% |
| Rzuty za trzy | 1 | 5 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z57 : 27 | 12:43 | 0 | 5 | 1 | |
| 18 sty 2025 | P33 : 48 | 11:55 | 1 | 2 | 0 | |
| 12 sty 2025 | Z71 : 54 | 16:26 | 4 | 2 | 0 | |
| 15 gru 2024 | Z58 : 51 | 6:07 | 3 | 2 | 0 | |
| 1 gru 2024 | Z67 : 50 | 10:48 | 0 | 3 | 0 | |
| 23 lis 2024 | Z94 : 31 | 22:52 | 4 | 2 | 1 | |
| 16 lis 2024 | Z67 : 52 | 16:10 | 0 | 3 | 0 | |
| 19 paź 2024 | Z104 : 52 | 4:45 | 0 | 1 | 0 | |
| 13 paź 2024 | Z66 : 57 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 paź 2024 | Z63 : 49 | 14:25 | 2 | 2 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 37 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 5 | 2:33 | 0 | 0,0 | 0,2 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 10 | 4:38 | 3 | 0,3 | 0,9 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 25,0% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 2 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 10 | 11:37 | 14 | 1,4 | 2,2 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 23,1% | 20,0% | 50,0% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA3. Liga | AMATORZY | 9 | 13:22 | 15 | 1,7 | 3,6 | 1,1 | 0,2 | 0,0 | 42,9% | 33,3% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






