Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 172 min | 21:32 |
| Punkty | 41 | 5,1 |
| Zbiórki | 13 | 1,6 |
| — w ataku | 6 | 0,8 |
| — w obronie | 7 | 0,9 |
| Asysty | 13 | 1,6 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 0,6 |
| Przewinienia | 8 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 31 | 3,9 |
- 31,9%FG15 z 47 z gry
- 23,1%3P6 z 26 za trzy
- 71,4%FT5 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 47 | 31,9% |
| Rzuty za dwa | 9 | 21 | 42,9% |
| Rzuty za trzy | 6 | 26 | 23,1% |
| Rzuty wolne | 5 | 7 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2024 | P44 : 59 | 9:25 | 0 | 0 | 1 | |
| 25 maj 2024 | Z77 : 70 | 22:22 | 4 | 1 | 0 | |
| 19 maj 2024 | Z58 : 47 | 13:19 | 0 | 1 | 0 | |
| 11 maj 2024 | Z126 : 69 | 48:00 | 19 | 5 | 6 | |
| 21 kwi 2024 | P60 : 68 | 19:28 | 3 | 1 | 1 | |
| 6 kwi 2024 | Z112 : 56 | 28:33 | 10 | 3 | 4 | |
| 10 mar 2024 | Z64 : 40 | 16:34 | 5 | 0 | 0 | |
| 24 lut 2024 | Z61 : 36 | 14:37 | 0 | 2 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 61 meczów · 7 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 40:20 | 30 | 7,5 | 4,0 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 27,9% | 22,2% | — |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 12 | 18:50 | 27 | 2,3 | 1,9 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 22,0% | 14,8% | 50,0% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 2:34 | 0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBA2. Liga | BASKETBALL NEVER STOPS | 8 | 24:32 | 28 | 3,5 | 1,6 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 44,0% | 33,3% | — |
| 4WBA3. Liga | NLB | 8 | 21:32 | 41 | 5,1 | 1,6 | 1,6 | 0,4 | 0,0 | 31,9% | 23,1% | 71,4% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 7 | 36:38 | 62 | 8,9 | 3,6 | 1,7 | 1,0 | 0,1 | 29,7% | 24,4% | 72,7% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 9 | 23:23 | 49 | 5,4 | 1,9 | 0,6 | 0,7 | 0,0 | 29,1% | 31,3% | 70,0% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 11 | 24:06 | 54 | 4,9 | 2,2 | 1,5 | 0,9 | 0,2 | 23,8% | 22,2% | 54,5% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 16:02 | 4 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






