Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 211 min | 23:23 |
| Punkty | 49 | 5,4 |
| Zbiórki | 17 | 1,9 |
| — w ataku | 8 | 0,9 |
| — w obronie | 9 | 1,0 |
| Asysty | 5 | 0,6 |
| Przechwyty | 6 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 0,7 |
| Przewinienia | 12 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 29 | 3,2 |
- 29,1%FG16 z 55 z gry
- 31,3%3P10 z 32 za trzy
- 70,0%FT7 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 55 | 29,1% |
| Rzuty za dwa | 6 | 23 | 26,1% |
| Rzuty za trzy | 10 | 32 | 31,3% |
| Rzuty wolne | 7 | 10 | 70,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 maj 2023 | P52 : 63 | 11:24 | 2 | 1 | 1 | |
| 14 maj 2023 | Z79 : 70 | 22:07 | 11 | 0 | 1 | |
| 23 kwi 2023 | Z62 : 57 | 28:18 | 5 | 2 | 0 | |
| 16 kwi 2023 | Z66 : 57 | 35:13 | 8 | 7 | 1 | |
| 26 mar 2023 | P66 : 69 | 31:23 | 8 | 1 | 2 | |
| 18 mar 2023 | Z61 : 54 | 27:23 | 4 | 1 | 0 | |
| 5 mar 2023 | P59 : 73 | 25:08 | 6 | 1 | 0 | |
| 5 lut 2023 | Z55 : 52 | 9:58 | 3 | 1 | 0 | |
| 29 sty 2023 | P54 : 84 | 19:37 | 2 | 3 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 61 meczów · 7 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 40:20 | 30 | 7,5 | 4,0 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 27,9% | 22,2% | — |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 12 | 18:50 | 27 | 2,3 | 1,9 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 22,0% | 14,8% | 50,0% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 2:34 | 0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBA2. Liga | BASKETBALL NEVER STOPS | 8 | 24:32 | 28 | 3,5 | 1,6 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 44,0% | 33,3% | — |
| 4WBA3. Liga | NLB | 8 | 21:32 | 41 | 5,1 | 1,6 | 1,6 | 0,4 | 0,0 | 31,9% | 23,1% | 71,4% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 7 | 36:38 | 62 | 8,9 | 3,6 | 1,7 | 1,0 | 0,1 | 29,7% | 24,4% | 72,7% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 9 | 23:23 | 49 | 5,4 | 1,9 | 0,6 | 0,7 | 0,0 | 29,1% | 31,3% | 70,0% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 11 | 24:06 | 54 | 4,9 | 2,2 | 1,5 | 0,9 | 0,2 | 23,8% | 22,2% | 54,5% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 16:02 | 4 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






