FilipPochylski
- 2023–2026
- 38 meczów
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 212pktw karierze
- 5,6pktna mecz
- 2,4zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1138 min | 29:57 |
| Punkty | 212 | 5,6 |
| Zbiórki | 92 | 2,4 |
| — w ataku | 21 | 0,6 |
| — w obronie | 71 | 1,9 |
| Asysty | 82 | 2,2 |
| Przechwyty | 33 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 59 | 1,6 |
| Przewinienia | 103 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 74 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 163 | 4,3 |
- 30,0%FG73 z 243 z gry
- 19,2%3P19 z 99 za trzy
- 62,7%FT47 z 75 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 73 | 243 | 30,0% |
| Rzuty za dwa | 54 | 144 | 37,5% |
| Rzuty za trzy | 19 | 99 | 19,2% |
| Rzuty wolne | 47 | 75 | 62,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | BC LITUANICA | 4 | 37:18 | 33 | 8,3 | 4,0 | 2,3 | 1,3 | 0,0 | 32,5% | 18,8% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 29:57 | 69 | 6,3 | 1,9 | 2,6 | 0,7 | 0,0 | 30,4% | 21,2% | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 33:25 | 81 | 7,4 | 3,2 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 35,5% | 26,9% | 64,5% |
| 7WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 31:06 | 0 | 0,0 | 5,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 5WBA1. Liga | BC LITUANICA | 5 | 25:14 | 23 | 4,6 | 1,4 | 2,0 | 1,4 | 0,2 | 32,3% | 13,3% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 6 | 22:28 | 6 | 1,0 | 1,3 | 2,0 | 1,2 | 0,0 | 8,3% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






