FilipPochylski
6BC LITUANICA1. Liga · 7WBA
- 2023–2026
- 38 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 81pktw 11 meczach
- 7,4pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 368 min | 33:25 |
| Punkty | 81 | 7,4 |
| Zbiórki | 35 | 3,2 |
| — w ataku | 11 | 1,0 |
| — w obronie | 24 | 2,2 |
| Asysty | 16 | 1,5 |
| Przechwyty | 6 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 17 | 1,5 |
| Przewinienia | 31 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 61 | 5,5 |
- 35,5%FG27 z 76 z gry
- 26,9%3P7 z 26 za trzy
- 64,5%FT20 z 31 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 76 | 35,5% |
| Rzuty za dwa | 20 | 50 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 7 | 26 | 26,9% |
| Rzuty wolne | 20 | 31 | 64,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P55 : 57 | 25:03 | 0 | 5 | 2 | |
| 21 gru 2025 | Z67 : 56 | 42:37 | 10 | 4 | 1 | |
| 14 gru 2025 | Z64 : 61 | 33:19 | 4 | 3 | 5 | |
| 29 lis 2025 | Z69 : 50 | 36:10 | 11 | 2 | 3 | |
| 22 lis 2025 | P59 : 69 | 31:52 | 7 | 3 | 1 | |
| 16 lis 2025 | P42 : 56 | 19:21 | 2 | 1 | 0 | |
| 19 paź 2025 | Z55 : 46 | 43:13 | 7 | 5 | 1 | |
| 12 paź 2025 | Z81 : 67 | 23:58 | 9 | 1 | 0 | |
| 5 paź 2025 | P57 : 68 | 41:19 | 10 | 5 | 2 | |
| 28 wrz 2025 | Z57 : 47 | 37:37 | 10 | 3 | 0 | |
| 20 wrz 2025 | P49 : 65 | 33:07 | 11 | 3 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 38 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | BC LITUANICA | 4 | 37:18 | 33 | 8,3 | 4,0 | 2,3 | 1,3 | 0,0 | 32,5% | 18,8% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 29:57 | 69 | 6,3 | 1,9 | 2,6 | 0,7 | 0,0 | 30,4% | 21,2% | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 33:25 | 81 | 7,4 | 3,2 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 35,5% | 26,9% | 64,5% |
| 7WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 31:06 | 0 | 0,0 | 5,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 5WBA1. Liga | BC LITUANICA | 5 | 25:14 | 23 | 4,6 | 1,4 | 2,0 | 1,4 | 0,2 | 32,3% | 13,3% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 6 | 22:28 | 6 | 1,0 | 1,3 | 2,0 | 1,2 | 0,0 | 8,3% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






