FilipSzporek
15INIEMAMOCNILiga Mistrzów · 7WBA
- 2024–2026
- 37 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 116pktw 11 meczach
- 10,5pktna mecz
- 6,2zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 394 min | 35:48 |
| Punkty | 116 | 10,5 |
| Zbiórki | 68 | 6,2 |
| — w ataku | 12 | 1,1 |
| — w obronie | 56 | 5,1 |
| Asysty | 13 | 1,2 |
| Przechwyty | 13 | 1,2 |
| Bloki | 11 | 1,0 |
| Straty | 8 | 0,7 |
| Przewinienia | 11 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 144 | 13,1 |
- 39,4%FG41 z 104 z gry
- 31,3%3P25 z 80 za trzy
- 60,0%FT9 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 104 | 39,4% |
| Rzuty za dwa | 16 | 24 | 66,7% |
| Rzuty za trzy | 25 | 80 | 31,3% |
| Rzuty wolne | 9 | 15 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 gru 2025 | P57 : 61 | 43:19 | 16 | 3 | 1 | |
| 7 gru 2025 | Z76 : 73 | 30:37 | 11 | 7 | 4 | |
| 30 lis 2025 | Z74 : 73 | 37:47 | 14 | 3 | 1 | |
| 23 lis 2025 | P68 : 83 | 24:15 | 5 | 3 | 0 | |
| 16 lis 2025 | Z84 : 65 | 42:58 | 22 | 12 | 3 | |
| 26 paź 2025 | P85 : 92 | 35:13 | 15 | 10 | 0 | |
| 19 paź 2025 | P65 : 66 | 36:19 | 8 | 6 | 1 | |
| 12 paź 2025 | P76 : 81 | 34:46 | 9 | 4 | 2 | |
| 5 paź 2025 | P60 : 73 | 39:19 | 2 | 2 | 1 | |
| 28 wrz 2025 | P49 : 85 | 29:55 | 4 | 7 | 0 | |
| 21 wrz 2025 | Z60 : 58 | 39:25 | 10 | 11 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 37 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 10 | 41:05 | 127 | 12,7 | 5,2 | 1,2 | 1,9 | 0,9 | 41,0% | 33,3% | 88,9% |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 11 | 35:48 | 116 | 10,5 | 6,2 | 1,2 | 1,2 | 1,0 | 39,4% | 31,3% | 60,0% |
| 6WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 11 | 34:18 | 134 | 12,2 | 6,0 | 2,0 | 0,9 | 0,7 | 43,7% | 39,5% | 70,0% |
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 4 | 28:51 | 39 | 9,8 | 4,3 | 1,5 | 1,0 | 0,5 | 56,7% | 38,5% | — |
| 5WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 22:46 | 13 | 13,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | 100,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






