GiorgiDzidzishvili
- 2021–2023
- 40 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 302pktw karierze
- 7,6pktna mecz
- 7,6zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1168 min | 29:12 |
| Punkty | 302 | 7,6 |
| Zbiórki | 302 | 7,6 |
| — w ataku | 69 | 1,7 |
| — w obronie | 233 | 5,8 |
| Asysty | 46 | 1,2 |
| Przechwyty | 48 | 1,2 |
| Bloki | 22 | 0,6 |
| Straty | 44 | 1,1 |
| Przewinienia | 38 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 34 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 479 | 12,0 |
- 39,9%FG127 z 318 z gry
- 22,7%3P22 z 97 za trzy
- 81,3%FT26 z 32 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 127 | 318 | 39,9% |
| Rzuty za dwa | 105 | 221 | 47,5% |
| Rzuty za trzy | 22 | 97 | 22,7% |
| Rzuty wolne | 26 | 32 | 81,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 29:22 | 71 | 7,9 | 6,7 | 1,0 | 1,2 | 0,3 | 37,5% | 20,0% | 83,3% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 31:48 | 101 | 10,1 | 7,6 | 1,5 | 1,1 | 0,6 | 49,4% | 30,8% | 100,0% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 27:08 | 59 | 5,9 | 7,3 | 0,8 | 0,9 | 0,6 | 34,7% | 15,8% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 28:27 | 46 | 6,6 | 9,1 | 1,7 | 1,1 | 0,6 | 38,8% | 14,3% | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 4 | 28:50 | 25 | 6,3 | 7,3 | 0,5 | 2,3 | 0,8 | 32,1% | 37,5% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






