GiorgiDzidzishvili
00TEAM EUROPE3. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2023
- 40 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 46pktw 7 meczach
- 6,6pktna mecz
- 9,1zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 199 min | 28:27 |
| Punkty | 46 | 6,6 |
| Zbiórki | 64 | 9,1 |
| — w ataku | 14 | 2,0 |
| — w obronie | 50 | 7,1 |
| Asysty | 12 | 1,7 |
| Przechwyty | 8 | 1,1 |
| Bloki | 4 | 0,6 |
| Straty | 5 | 0,7 |
| Przewinienia | 9 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 98 | 14,0 |
- 38,8%FG19 z 49 z gry
- 14,3%3P2 z 14 za trzy
- 85,7%FT6 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 49 | 38,8% |
| Rzuty za dwa | 17 | 35 | 48,6% |
| Rzuty za trzy | 2 | 14 | 14,3% |
| Rzuty wolne | 6 | 7 | 85,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 lut 2022 | P50 : 65 | 23:58 | 0 | 3 | 1 | |
| 19 lut 2022 | Z53 : 49 | 18:13 | 2 | 6 | 0 | |
| 13 lut 2022 | Z52 : 46 | 21:58 | 6 | 7 | 2 | |
| 5 gru 2021 | Z51 : 48 | 50:12 | 16 | 15 | 1 | |
| 27 lis 2021 | Z65 : 49 | 29:01 | 7 | 15 | 5 | |
| 21 lis 2021 | Z64 : 51 | 27:16 | 10 | 11 | 2 | |
| 13 lis 2021 | Z84 : 61 | 28:34 | 5 | 7 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 40 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 29:22 | 71 | 7,9 | 6,7 | 1,0 | 1,2 | 0,3 | 37,5% | 20,0% | 83,3% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 31:48 | 101 | 10,1 | 7,6 | 1,5 | 1,1 | 0,6 | 49,4% | 30,8% | 100,0% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 27:08 | 59 | 5,9 | 7,3 | 0,8 | 0,9 | 0,6 | 34,7% | 15,8% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 28:27 | 46 | 6,6 | 9,1 | 1,7 | 1,1 | 0,6 | 38,8% | 14,3% | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 4 | 28:50 | 25 | 6,3 | 7,3 | 0,5 | 2,3 | 0,8 | 32,1% | 37,5% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






