Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 324 min | 27:01 |
| Punkty | 97 | 8,1 |
| Zbiórki | 82 | 6,8 |
| — w ataku | 31 | 2,6 |
| — w obronie | 51 | 4,3 |
| Asysty | 7 | 0,6 |
| Przechwyty | 16 | 1,3 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 13 | 1,1 |
| Przewinienia | 21 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 135 | 11,3 |
- 43,2%FG38 z 88 z gry
- 30,6%3P15 z 49 za trzy
- 46,2%FT6 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 38 | 88 | 43,2% |
| Rzuty za dwa | 23 | 39 | 59,0% |
| Rzuty za trzy | 15 | 49 | 30,6% |
| Rzuty wolne | 6 | 13 | 46,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z57 : 27 | 26:07 | 4 | 7 | 1 | |
| 18 sty 2025 | P33 : 48 | 29:56 | 8 | 5 | 0 | |
| 12 sty 2025 | Z71 : 54 | 23:46 | 8 | 3 | 0 | |
| 22 gru 2024 | Z78 : 48 | 24:49 | 9 | 6 | 0 | |
| 15 gru 2024 | Z58 : 51 | 24:33 | 6 | 5 | 1 | |
| 1 gru 2024 | Z67 : 50 | 33:10 | 15 | 16 | 0 | |
| 23 lis 2024 | Z94 : 31 | 25:45 | 13 | 11 | 2 | |
| 16 lis 2024 | Z67 : 52 | 20:36 | 6 | 4 | 0 | |
| 26 paź 2024 | P58 : 59 | 22:04 | 5 | 3 | 0 | |
| 19 paź 2024 | Z104 : 52 | 31:36 | 12 | 11 | 1 | |
| 13 paź 2024 | Z66 : 57 | 19:53 | 4 | 7 | 2 | |
| 28 wrz 2024 | Z61 : 38 | 41:53 | 7 | 4 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 44 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | AMATORZY | 3 | 29:57 | 31 | 10,3 | 7,3 | 0,3 | 1,3 | 0,7 | 60,9% | 37,5% | — |
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 9 | 30:03 | 68 | 7,6 | 7,3 | 0,9 | 1,2 | 0,3 | 33,3% | 23,3% | 68,8% |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 10 | 30:18 | 72 | 7,2 | 8,3 | 0,3 | 1,1 | 0,2 | 32,9% | 26,3% | 60,0% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 9 | 28:46 | 78 | 8,7 | 7,8 | 0,6 | 1,7 | 0,6 | 36,8% | 28,3% | 60,0% |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 12 | 27:01 | 97 | 8,1 | 6,8 | 0,6 | 1,3 | 0,3 | 43,2% | 30,6% | 46,2% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 29:58 | 5 | 5,0 | 12,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 22,2% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






