Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 270 min | 30:03 |
| Punkty | 68 | 7,6 |
| Zbiórki | 66 | 7,3 |
| — w ataku | 24 | 2,7 |
| — w obronie | 42 | 4,7 |
| Asysty | 8 | 0,9 |
| Przechwyty | 11 | 1,2 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 8 | 0,9 |
| Przewinienia | 15 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 93 | 10,3 |
- 33,3%FG25 z 75 z gry
- 23,3%3P7 z 30 za trzy
- 68,8%FT11 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 75 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 18 | 45 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 7 | 30 | 23,3% |
| Rzuty wolne | 11 | 16 | 68,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P45 : 48 | 47:07 | 9 | 4 | 0 | |
| 9 maj 2026 | Z93 : 53 | 28:34 | 16 | 8 | 2 | |
| 25 kwi 2026 | Z69 : 47 | 30:18 | 6 | 9 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | P58 : 63 | 21:01 | 0 | 7 | 3 | |
| 12 kwi 2026 | P48 : 81 | 27:51 | 11 | 5 | 0 | |
| 28 mar 2026 | Z52 : 47 | 24:26 | 2 | 9 | 0 | |
| 14 mar 2026 | P66 : 70 | 27:01 | 7 | 5 | 0 | |
| 22 lut 2026 | P60 : 67 | 30:04 | 7 | 6 | 1 | |
| 15 lut 2026 | P73 : 97 | 34:07 | 10 | 13 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 44 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | AMATORZY | 3 | 29:57 | 31 | 10,3 | 7,3 | 0,3 | 1,3 | 0,7 | 60,9% | 37,5% | — |
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 9 | 30:03 | 68 | 7,6 | 7,3 | 0,9 | 1,2 | 0,3 | 33,3% | 23,3% | 68,8% |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 10 | 30:18 | 72 | 7,2 | 8,3 | 0,3 | 1,1 | 0,2 | 32,9% | 26,3% | 60,0% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 9 | 28:46 | 78 | 8,7 | 7,8 | 0,6 | 1,7 | 0,6 | 36,8% | 28,3% | 60,0% |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 12 | 27:01 | 97 | 8,1 | 6,8 | 0,6 | 1,3 | 0,3 | 43,2% | 30,6% | 46,2% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 29:58 | 5 | 5,0 | 12,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 22,2% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






