GlebPoliakov
- 2025–2026
- 39 meczów
- 3 sezony
- 3 drużyny
- 254pktw karierze
- 6,5pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 3,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1101 min | 28:14 |
| Punkty | 254 | 6,5 |
| Zbiórki | 157 | 4,0 |
| — w ataku | 40 | 1,0 |
| — w obronie | 117 | 3,0 |
| Asysty | 152 | 3,9 |
| Przechwyty | 78 | 2,0 |
| Bloki | 8 | 0,2 |
| Straty | 66 | 1,7 |
| Przewinienia | 73 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 67 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 464 | 11,9 |
- 48,6%FG90 z 185 z gry
- 30,0%3P18 z 60 za trzy
- 70,0%FT56 z 80 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 90 | 185 | 48,6% |
| Rzuty za dwa | 72 | 125 | 57,6% |
| Rzuty za trzy | 18 | 60 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 56 | 80 | 70,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 24:48 | 29 | 5,8 | 4,6 | 2,8 | 1,8 | 0,0 | 33,3% | 45,5% | 50,0% |
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 5 | 23:45 | 28 | 5,6 | 4,8 | 3,2 | 1,4 | 0,4 | 57,1% | 33,3% | 83,3% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 12 | 35:24 | 82 | 6,8 | 4,4 | 4,0 | 1,9 | 0,3 | 44,4% | 22,7% | 70,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 25:09 | 53 | 7,6 | 3,4 | 3,9 | 2,1 | 0,3 | 66,7% | 33,3% | 83,3% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 10 | 25:46 | 62 | 6,2 | 3,3 | 4,7 | 2,4 | 0,0 | 50,0% | 25,0% | 61,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






