Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 425 min | 35:24 |
| Punkty | 82 | 6,8 |
| Zbiórki | 53 | 4,4 |
| — w ataku | 5 | 0,4 |
| — w obronie | 48 | 4,0 |
| Asysty | 48 | 4,0 |
| Przechwyty | 23 | 1,9 |
| Bloki | 4 | 0,3 |
| Straty | 29 | 2,4 |
| Przewinienia | 26 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 30 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 137 | 11,4 |
- 44,4%FG28 z 63 z gry
- 22,7%3P5 z 22 za trzy
- 70,0%FT21 z 30 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 63 | 44,4% |
| Rzuty za dwa | 23 | 41 | 56,1% |
| Rzuty za trzy | 5 | 22 | 22,7% |
| Rzuty wolne | 21 | 30 | 70,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach BLAZERS 2. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 maj 2026 | P69 : 70 | 32:47 | 6 | 5 | 4 | |
| 9 maj 2026 | Z61 : 56 | 44:07 | 5 | 6 | 5 | |
| 26 kwi 2026 | Z57 : 55 | 30:23 | 10 | 5 | 3 | |
| 19 kwi 2026 | Z58 : 49 | 40:17 | 9 | 6 | 3 | |
| 11 kwi 2026 | P67 : 70 | 40:13 | 9 | 7 | 4 | |
| 28 mar 2026 | P60 : 62 | 37:13 | 8 | 3 | 1 | |
| 21 mar 2026 | P55 : 56 | 31:22 | 6 | 5 | 2 | |
| 15 mar 2026 | P54 : 70 | 43:15 | 3 | 6 | 5 | |
| 8 mar 2026 | Z68 : 49 | 48:00 | 8 | 4 | 8 | |
| 28 lut 2026 | Z82 : 62 | 34:27 | 9 | 3 | 6 | |
| 22 lut 2026 | Z70 : 62 | 42:49 | 9 | 3 | 7 | |
| 14 lut 2026 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 39 meczów · 3 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 24:48 | 29 | 5,8 | 4,6 | 2,8 | 1,8 | 0,0 | 33,3% | 45,5% | 50,0% |
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 5 | 23:45 | 28 | 5,6 | 4,8 | 3,2 | 1,4 | 0,4 | 57,1% | 33,3% | 83,3% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 12 | 35:24 | 82 | 6,8 | 4,4 | 4,0 | 1,9 | 0,3 | 44,4% | 22,7% | 70,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 25:09 | 53 | 7,6 | 3,4 | 3,9 | 2,1 | 0,3 | 66,7% | 33,3% | 83,3% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 10 | 25:46 | 62 | 6,2 | 3,3 | 4,7 | 2,4 | 0,0 | 50,0% | 25,0% | 61,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






