Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 288 min | 28:49 |
| Punkty | 71 | 7,1 |
| Zbiórki | 77 | 7,7 |
| — w ataku | 26 | 2,6 |
| — w obronie | 51 | 5,1 |
| Asysty | 17 | 1,7 |
| Przechwyty | 15 | 1,5 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 27 | 2,7 |
| Przewinienia | 28 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 97 | 9,7 |
- 41,5%FG27 z 65 z gry
- 50,0%3P2 z 4 za trzy
- 44,1%FT15 z 34 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 65 | 41,5% |
| Rzuty za dwa | 25 | 61 | 41,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 4 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 15 | 34 | 44,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 cze 2023 | P60 : 75 | 26:34 | 1 | 7 | 1 | |
| 27 maj 2023 | Z61 : 54 | 28:34 | 6 | 11 | 1 | |
| 14 maj 2023 | Z76 : 38 | 23:58 | 4 | 3 | 2 | |
| 23 kwi 2023 | Z64 : 56 | 25:01 | 8 | 9 | 2 | |
| 15 kwi 2023 | P51 : 52 | 25:10 | 5 | 8 | 1 | |
| 2 kwi 2023 | P60 : 83 | 43:43 | 12 | 13 | 4 | |
| 19 mar 2023 | Z92 : 58 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 mar 2023 | Z75 : 73 | 42:10 | 10 | 7 | 1 | |
| 5 lut 2023 | P51 : 71 | 32:55 | 13 | 11 | 2 | |
| 29 sty 2023 | Z82 : 38 | 40:04 | 12 | 8 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 59 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 2 | 26:36 | 14 | 7,0 | 5,0 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 50,0% | — | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 4 | 14:38 | 9 | 2,3 | 1,3 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | — | 60,0% |
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 5 | 35:52 | 59 | 11,8 | 7,8 | 1,2 | 1,4 | 0,0 | 42,2% | 33,3% | 36,4% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 21:07 | 3 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 5 | 35:34 | 54 | 10,8 | 9,2 | 3,2 | 1,2 | 0,2 | 30,3% | 33,3% | 52,2% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 20:45 | 8 | 2,7 | 2,3 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | — |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 5 | 36:49 | 54 | 10,8 | 8,4 | 2,2 | 1,0 | 0,0 | 38,3% | 0,0% | 52,9% |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 39:55 | 11 | 5,5 | 5,5 | 2,5 | 0,5 | 0,5 | 45,5% | — | 16,7% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 24:46 | 56 | 7,0 | 3,9 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 45,7% | 0,0% | 48,3% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 17:41 | 15 | 5,0 | 2,7 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 50,0% | — | 33,3% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 10 | 28:49 | 71 | 7,1 | 7,7 | 1,7 | 1,5 | 0,1 | 41,5% | 50,0% | 44,1% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 10 | 33:52 | 99 | 9,9 | 10,7 | 1,9 | 1,4 | 0,0 | 46,2% | 33,3% | 33,3% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 36:36 | 4 | 4,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 33,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






