GrzegorzSzybieniecki
30INDEX MOCY1. Liga · 5WBA
- 2023–2026
- 39 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 68pktw 6 meczach
- 11,3pktna mecz
- 2,3zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 160 min | 26:38 |
| Punkty | 68 | 11,3 |
| Zbiórki | 14 | 2,3 |
| — w ataku | 3 | 0,5 |
| — w obronie | 11 | 1,8 |
| Asysty | 4 | 0,7 |
| Przechwyty | 6 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 9 | 1,5 |
| Przewinienia | 9 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 41 | 6,8 |
- 37,7%FG23 z 61 z gry
- 31,0%3P9 z 29 za trzy
- 76,5%FT13 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 61 | 37,7% |
| Rzuty za dwa | 14 | 32 | 43,8% |
| Rzuty za trzy | 9 | 29 | 31,0% |
| Rzuty wolne | 13 | 17 | 76,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z61 : 52 | 37:22 | 13 | 2 | 1 | |
| 15 gru 2024 | P61 : 68 | 33:52 | 28 | 4 | 1 | |
| 27 paź 2024 | P61 : 74 | 1:43 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 paź 2024 | Z60 : 53 | 36:30 | 14 | 4 | 1 | |
| 13 paź 2024 | P64 : 67 | 23:51 | 2 | 2 | 1 | |
| 29 wrz 2024 | Z54 : 50 | 26:31 | 11 | 2 | 0 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 39 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 4 | 25:48 | 10 | 2,5 | 2,3 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 18,5% | 0,0% | — |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 7 | 29:30 | 45 | 6,4 | 3,3 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 48,6% | 37,5% | — |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 7 | 31:39 | 44 | 6,3 | 3,6 | 1,4 | 1,4 | 0,0 | 34,1% | 29,6% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 6 | 26:38 | 68 | 11,3 | 2,3 | 0,7 | 1,0 | 0,0 | 37,7% | 31,0% | 76,5% |
| 5WBABaraże | INDEX MOCY | 1 | 42:25 | 16 | 16,0 | 1,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 5 | 35:03 | 59 | 11,8 | 2,0 | 1,6 | 2,0 | 0,0 | 40,0% | 32,5% | 33,3% |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 5 | 36:00 | 64 | 12,8 | 2,4 | 2,2 | 1,2 | 0,0 | 35,1% | 30,8% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 3 | 15:55 | 14 | 4,7 | 1,7 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 45,5% | 50,0% | 100,0% |
| 2WBABaraże | BAT MOCY | 1 | 25:58 | 8 | 8,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 50,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






