HubertGronowski
14MSJ VISION2. Liga · 3WBA
- 2022–2026
- 56 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 5 drużyn
- 89pktw 5 meczach
- 17,8pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 204 min | 40:47 |
| Punkty | 89 | 17,8 |
| Zbiórki | 13 | 2,6 |
| — w ataku | 3 | 0,6 |
| — w obronie | 10 | 2,0 |
| Asysty | 14 | 2,8 |
| Przechwyty | 5 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 6 | 1,2 |
| Przewinienia | 11 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 74 | 14,8 |
- 48,1%FG38 z 79 z gry
- 57,9%3P11 z 19 za trzy
- 66,7%FT2 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 38 | 79 | 48,1% |
| Rzuty za dwa | 27 | 60 | 45,0% |
| Rzuty za trzy | 11 | 19 | 57,9% |
| Rzuty wolne | 2 | 3 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach MSJ VISION. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 lis 2023 | P56 : 61 | 46:19 | 20 | 3 | 4 | |
| 19 lis 2023 | Z76 : 70 | 41:19 | 25 | 4 | 4 | |
| 22 paź 2023 | P54 : 71 | 42:38 | 13 | 2 | 2 | |
| 15 paź 2023 | Z70 : 46 | 36:34 | 16 | 2 | 3 | |
| 8 paź 2023 | Z54 : 41 | 37:04 | 15 | 2 | 1 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 56 meczów · 7 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | BALONOWY ODLOT | 8 | 46:10 | 128 | 16,0 | 4,1 | 4,5 | 2,0 | 0,3 | 37,2% | 35,7% | 90,9% |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 7 | 46:32 | 100 | 14,3 | 4,9 | 3,4 | 1,9 | 0,0 | 35,4% | 29,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 6 | 29:34 | 32 | 5,3 | 2,0 | 1,2 | 0,0 | 0,0 | 48,3% | 40,0% | 100,0% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 9 | 47:01 | 219 | 24,3 | 4,6 | 2,8 | 2,9 | 0,0 | 48,6% | 28,9% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 7 | 45:52 | 139 | 19,9 | 4,6 | 5,3 | 2,7 | 0,0 | 43,7% | 44,7% | 63,2% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 10 | 42:37 | 185 | 18,5 | 2,6 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 41,5% | 23,1% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 5 | 40:47 | 89 | 17,8 | 2,6 | 2,8 | 1,0 | 0,2 | 48,1% | 57,9% | 66,7% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 4 | 14:11 | 6 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 37,5% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






