HubertGronowski
41COURT CLANLiga Mistrzów · 6WBA
- 2022–2026
- 56 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 5 drużyn
- 32pktw 6 meczach
- 5,3pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 177 min | 29:34 |
| Punkty | 32 | 5,3 |
| Zbiórki | 12 | 2,0 |
| — w ataku | 3 | 0,5 |
| — w obronie | 9 | 1,5 |
| Asysty | 7 | 1,2 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 0,8 |
| Przewinienia | 9 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 31 | 5,2 |
- 48,3%FG14 z 29 z gry
- 40,0%3P2 z 5 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 29 | 48,3% |
| Rzuty za dwa | 12 | 24 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 5 | 40,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach COURT CLAN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2022–2026 · 56 meczów · 7 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | BALONOWY ODLOT | 8 | 46:10 | 128 | 16,0 | 4,1 | 4,5 | 2,0 | 0,3 | 37,2% | 35,7% | 90,9% |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 7 | 46:32 | 100 | 14,3 | 4,9 | 3,4 | 1,9 | 0,0 | 35,4% | 29,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 6 | 29:34 | 32 | 5,3 | 2,0 | 1,2 | 0,0 | 0,0 | 48,3% | 40,0% | 100,0% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 9 | 47:01 | 219 | 24,3 | 4,6 | 2,8 | 2,9 | 0,0 | 48,6% | 28,9% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 7 | 45:52 | 139 | 19,9 | 4,6 | 5,3 | 2,7 | 0,0 | 43,7% | 44,7% | 63,2% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 10 | 42:37 | 185 | 18,5 | 2,6 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 41,5% | 23,1% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 5 | 40:47 | 89 | 17,8 | 2,6 | 2,8 | 1,0 | 0,2 | 48,1% | 57,9% | 66,7% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 4 | 14:11 | 6 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 37,5% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






