Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 283 min | 28:17 |
| Punkty | 91 | 9,1 |
| Zbiórki | 20 | 2,0 |
| — w ataku | 5 | 0,5 |
| — w obronie | 15 | 1,5 |
| Asysty | 23 | 2,3 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 13 | 1,3 |
| Przewinienia | 5 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 58 | 5,8 |
- 33,3%FG33 z 99 z gry
- 29,3%3P24 z 82 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 33 | 99 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 9 | 17 | 52,9% |
| Rzuty za trzy | 24 | 82 | 29,3% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2024 | P52 : 67 | 48:00 | 10 | 4 | 3 | |
| 26 maj 2024 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 maj 2024 | P82 : 89 | 45:23 | 14 | 7 | 8 | |
| 20 kwi 2024 | P61 : 65 | 32:34 | 8 | 1 | 2 | |
| 14 kwi 2024 | P65 : 107 | 24:08 | 9 | 1 | 0 | |
| 7 kwi 2024 | P60 : 74 | 24:37 | 6 | 3 | 2 | |
| 24 mar 2024 | Z59 : 58 | 21:34 | 8 | 1 | 2 | |
| 16 mar 2024 | Z74 : 65 | 34:04 | 6 | 2 | 1 | |
| 3 mar 2024 | P79 : 83 | 22:03 | 6 | 0 | 1 | |
| 18 lut 2024 | Z105 : 59 | 30:26 | 24 | 1 | 4 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 28 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 26:48 | 5 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 20,0% | — |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 10 | 28:17 | 91 | 9,1 | 2,0 | 2,3 | 0,4 | 0,0 | 33,3% | 29,3% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 1 | 36:08 | 6 | 6,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 15,4% | 18,2% | — |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 9 | 26:20 | 70 | 7,8 | 1,8 | 1,2 | 0,7 | 0,0 | 33,8% | 30,2% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | RUN'N GUN | 7 | 27:30 | 50 | 7,1 | 1,9 | 1,4 | 0,4 | 0,0 | 32,1% | 33,3% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






