16 marca 2024, 20:002. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO B
RUN'N GUNgospodarzwynik 74 do 65
OBRONCY Z TOBRUKUgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Tuz | 1 | 43:06 | 27 | 13 | 16 | 81,3% | 13 | 16 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 17 | 5 | 12 | 5 | 2 | 1 | 4 | 1 | 2 | 45 | 22 |
| Dawid Sputo | 19 | 36:02 | 17 | 5 | 13 | 38,5% | 5 | 13 | 0 | 0 | — | 7 | 7 | 100,0% | 9 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 4 | 6 | 17 | 4 |
| Patryk Rudawski | 11 | 46:07 | 12 | 6 | 15 | 40,0% | 6 | 12 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 15 | 10 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 16 | 13 |
| Marcin Zwierzchowski | 0 | 32:37 | 9 | 4 | 10 | 40,0% | 3 | 3 | 1 | 7 | 14,3% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 10 | -5 |
| Igor Janikowski | 5 | 34:04 | 6 | 2 | 16 | 12,5% | 0 | 1 | 2 | 15 | 13,3% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -5 | 2 |
| Andrzej Bobinski | 9 | 48:00 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 5 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 8 | 9 |
| Razem | — | 239:56 | 74 | 31 | 76 | 40,8% | 27 | 47 | 4 | 29 | 13,8% | 8 | 10 | 80,0% | 55 | 23 | 32 | 15 | 5 | 1 | 12 | 15 | 10 | 91 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aleksander Nuszel | 8 | 44:01 | 34 | 14 | 32 | 43,8% | 11 | 23 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 4 | 75,0% | 6 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 23 | -7 |
| Wiktor Sirko | 99 | 42:28 | 16 | 5 | 20 | 25,0% | 2 | 6 | 3 | 14 | 21,4% | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | -5 |
| Kacper Marczak | 3 | 30:43 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 9 | 4 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 14 | 2 |
| Karol Kaufman | 29 | 33:53 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 1 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 5 | -7 |
| Jan Goren | 10 | 29:19 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | -13 |
| Kacper Gracki | 13 | 17:58 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | -4 |
| Marek Jaworski | 16 | 17:30 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | -2 |
| Jakub Rusak | 5 | 24:04 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | -9 |
| Razem | — | 239:56 | 65 | 26 | 71 | 36,6% | 19 | 44 | 7 | 27 | 25,9% | 6 | 9 | 66,7% | 30 | 9 | 21 | 9 | 5 | 1 | 10 | 10 | 15 | 52 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | RUN'N GUN | OBRONCY Z TOBRUKU |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5427/47 · 57,4%, lepszy wynik | 3819/44 · 43,2% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 124/29 · 13,8% | 217/27 · 25,9%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/10 · 80,0%, lepszy wynik | 66/9 · 66,7% |
| Zbiórki w obronie | 32, lepszy wynik | 21 |
| Zbiórki w ataku | 23, lepszy wynik | 9 |
| Asysty | 15, lepszy wynik | 9 |
| Przechwyty | 5 | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 12 | 10, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






