Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 492 min | 35:10 |
| Punkty | 179 | 12,8 |
| Zbiórki | 59 | 4,2 |
| — w ataku | 21 | 1,5 |
| — w obronie | 38 | 2,7 |
| Asysty | 27 | 1,9 |
| Przechwyty | 26 | 1,9 |
| Bloki | 5 | 0,4 |
| Straty | 20 | 1,4 |
| Przewinienia | 21 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 38 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 140 | 10,0 |
- 33,7%FG59 z 175 z gry
- 25,9%3P22 z 85 za trzy
- 66,1%FT39 z 59 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 59 | 175 | 33,7% |
| Rzuty za dwa | 37 | 90 | 41,1% |
| Rzuty za trzy | 22 | 85 | 25,9% |
| Rzuty wolne | 39 | 59 | 66,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach TEAM U. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 cze 2024 | Z51 : 48 | 38:28 | 3 | 4 | 2 | |
| 9 cze 2024 | Z65 : 51 | 43:55 | 14 | 4 | 3 | |
| 8 cze 2024 | Z70 : 47 | 28:52 | 15 | 5 | 1 | |
| 26 maj 2024 | Z77 : 25 | 35:43 | 24 | 1 | 3 | |
| 18 maj 2024 | Z65 : 53 | 31:52 | 14 | 9 | 2 | |
| 12 maj 2024 | Z66 : 54 | 41:40 | 17 | 6 | 1 | |
| 21 kwi 2024 | Z68 : 60 | 39:06 | 11 | 4 | 2 | |
| 13 kwi 2024 | Z77 : 42 | 32:37 | 20 | 5 | 2 | |
| 6 kwi 2024 | Z86 : 59 | 33:02 | 13 | 3 | 3 | |
| 16 mar 2024 | Z82 : 57 | 38:53 | 18 | 6 | 2 | |
| 9 mar 2024 | Z66 : 56 | 38:42 | 10 | 3 | 2 | |
| 2 mar 2024 | Z61 : 59 | 30:31 | 10 | 1 | 2 | |
| 24 lut 2024 | Z52 : 49 | 31:18 | 8 | 3 | 0 | |
| 17 lut 2024 | P58 : 63 | 27:34 | 2 | 5 | 2 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 39 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 7 | 25:31 | 33 | 4,7 | 2,9 | 1,3 | 0,6 | 0,3 | 25,6% | 25,0% | 75,0% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 9 | 33:14 | 77 | 8,6 | 3,1 | 2,9 | 2,9 | 0,1 | 37,0% | 27,9% | 45,5% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 11:55 | 10 | 10,0 | 1,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 44,4% | 40,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 8 | 34:29 | 101 | 12,6 | 3,0 | 2,5 | 2,8 | 0,3 | 39,4% | 28,9% | 45,5% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 14 | 35:10 | 179 | 12,8 | 4,2 | 1,9 | 1,9 | 0,4 | 33,7% | 25,9% | 66,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






