9 marca 2024, 17:303. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO B
WARSAW GREEN GOOSEgospodarzwynik 56 do 66
TEAM Ugość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pawel Loedl | 0 | 38:31 | 13 | 5 | 8 | 62,5% | 4 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5 | 2 | 4 | 11 | -6 |
| Lech Treichel | 26 | 21:00 | 12 | 4 | 5 | 80,0% | 0 | 1 | 4 | 4 | 100,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 11 | -3 |
| Konrad Izowski | 9 | 32:58 | 11 | 5 | 8 | 62,5% | 4 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 2 | 9 | 1 |
| Pawel Kwiatkowski | 12 | 22:51 | 6 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | -1 |
| Adrian Dworakowski | 24 | 37:01 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 3 | 0,0% | 6 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | -10 |
| Kuba Andrijew | 5 | 27:36 | 4 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | -13 |
| Robert Treichel | 55 | 22:28 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6 | -6 |
| Krzysztof Kwiatkowski | 7 | 19:03 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | -11 |
| Michal Puchala | 23 | 18:31 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 |
| Razem | — | 239:59 | 56 | 23 | 43 | 53,5% | 15 | 24 | 8 | 19 | 42,1% | 2 | 9 | 22,2% | 23 | 2 | 21 | 12 | 5 | 0 | 18 | 19 | 10 | 51 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anton Roskoshnyi | 0 | 43:06 | 30 | 10 | 16 | 62,5% | 9 | 13 | 1 | 3 | 33,3% | 9 | 9 | 100,0% | 13 | 6 | 7 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 7 | 39 | 6 |
| Vasyl Nishchyk | 91 | 23:25 | 10 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 5 | 80,0% | 6 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 13 | 10 |
| Ihor Sliusar | 13 | 38:42 | 10 | 2 | 12 | 16,7% | 1 | 6 | 1 | 6 | 16,7% | 5 | 6 | 83,3% | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 2 |
| Andrii Ozimko | 35 | 35:22 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 3 | 0 | 4 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 5 | 8 |
| Dmytro Yatsenko | 5 | 26:33 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | 1 |
| Valerii Khraptsun | 7 | 28:16 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 1 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 4 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 6 | 8 |
| Oleksandr Treus | 15 | 24:50 | 3 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 4 | 25,0% | 5 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 13 |
| Maksym Hvozdenko | 10 | 19:43 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 2 |
| Razem | — | 239:57 | 66 | 20 | 61 | 32,8% | 16 | 35 | 4 | 26 | 15,4% | 22 | 27 | 81,5% | 41 | 18 | 23 | 12 | 12 | 0 | 13 | 10 | 19 | 72 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | WARSAW GREEN GOOSE | TEAM U |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3015/24 · 62,5%, lepszy wynik | 3216/35 · 45,7% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/19 · 42,1%, lepszy wynik | 124/26 · 15,4% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 22/9 · 22,2% | 2222/27 · 81,5%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 21 | 23, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 2 | 18, lepszy wynik |
| Asysty | 12 | 12 |
| Przechwyty | 5 | 12, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 18 | 13, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






