IllyRichard
99HUTNICZE WILKILiga Mistrzów · 5WBA
- 2023–2025
- 36 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 62pktw 10 meczach
- 6,2pktna mecz
- 7,9zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 356 min | 35:39 |
| Punkty | 62 | 6,2 |
| Zbiórki | 79 | 7,9 |
| — w ataku | 14 | 1,4 |
| — w obronie | 65 | 6,5 |
| Asysty | 12 | 1,2 |
| Przechwyty | 13 | 1,3 |
| Bloki | 9 | 0,9 |
| Straty | 17 | 1,7 |
| Przewinienia | 31 | 3,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 134 | 13,4 |
- 65,1%FG28 z 43 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 40,0%FT6 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 43 | 65,1% |
| Rzuty za dwa | 28 | 42 | 66,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 15 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P72 : 75 | 41:15 | 2 | 9 | 2 | |
| 8 gru 2024 | P56 : 74 | 36:55 | 2 | 1 | 0 | |
| 1 gru 2024 | P61 : 74 | 43:47 | 10 | 12 | 1 | |
| 24 lis 2024 | Z72 : 66 | 28:06 | 2 | 8 | 1 | |
| 17 lis 2024 | Z68 : 66 | 36:31 | 7 | 7 | 3 | |
| 27 paź 2024 | P76 : 92 | 44:06 | 13 | 12 | 2 | |
| 20 paź 2024 | Z71 : 68 | 29:07 | 2 | 8 | 1 | |
| 13 paź 2024 | Z85 : 73 | 27:40 | 10 | 8 | 2 | |
| 6 paź 2024 | P91 : 129 | 28:18 | 6 | 3 | 0 | |
| 29 wrz 2024 | Z20 : 0 | 40:43 | 8 | 11 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 36 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 25:07 | 25 | 2,5 | 6,3 | 0,9 | 0,6 | 0,4 | 47,6% | — | 38,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 35:39 | 62 | 6,2 | 7,9 | 1,2 | 1,3 | 0,9 | 65,1% | 0,0% | 40,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 8 | 28:05 | 39 | 4,9 | 5,8 | 1,3 | 1,1 | 0,8 | 72,0% | — | 37,5% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 8 | 28:25 | 39 | 4,9 | 7,0 | 0,8 | 0,8 | 0,3 | 64,0% | — | 46,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






