IvanDudar
- 2023–2026
- 50 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 646pktw karierze
- 12,9pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 6,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1666 min | 33:19 |
| Punkty | 646 | 12,9 |
| Zbiórki | 254 | 5,1 |
| — w ataku | 64 | 1,3 |
| — w obronie | 190 | 3,8 |
| Asysty | 338 | 6,8 |
| Przechwyty | 175 | 3,5 |
| Bloki | 17 | 0,3 |
| Straty | 106 | 2,1 |
| Przewinienia | 103 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 160 | 3,2 |
| Ocena (EFF) | 1023 | 20,5 |
- 47,0%FG222 z 472 z gry
- 36,3%3P77 z 212 za trzy
- 71,0%FT125 z 176 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 222 | 472 | 47,0% |
| Rzuty za dwa | 145 | 260 | 55,8% |
| Rzuty za trzy | 77 | 212 | 36,3% |
| Rzuty wolne | 125 | 176 | 71,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 11 | 34:08 | 179 | 16,3 | 5,2 | 5,6 | 2,9 | 0,7 | 51,7% | 44,6% | 63,2% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 29:39 | 94 | 10,4 | 5,4 | 7,1 | 2,8 | 0,2 | 52,6% | 21,1% | 76,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 31:14 | 76 | 12,7 | 5,0 | 5,0 | 4,7 | 0,3 | 47,6% | 33,3% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 10 | 27:26 | 99 | 9,9 | 4,1 | 5,9 | 3,5 | 0,4 | 39,0% | 35,0% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 14 | 40:07 | 198 | 14,1 | 5,5 | 8,8 | 3,9 | 0,1 | 45,4% | 32,7% | 71,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






