Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 562 min | 40:07 |
| Punkty | 198 | 14,1 |
| Zbiórki | 77 | 5,5 |
| — w ataku | 24 | 1,7 |
| — w obronie | 53 | 3,8 |
| Asysty | 123 | 8,8 |
| Przechwyty | 55 | 3,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 34 | 2,4 |
| Przewinienia | 30 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 51 | 3,6 |
| Ocena (EFF) | 320 | 22,9 |
- 45,4%FG69 z 152 z gry
- 32,7%3P18 z 55 za trzy
- 71,2%FT42 z 59 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 69 | 152 | 45,4% |
| Rzuty za dwa | 51 | 97 | 52,6% |
| Rzuty za trzy | 18 | 55 | 32,7% |
| Rzuty wolne | 42 | 59 | 71,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2023 | Z69 : 65 | 44:32 | 19 | 4 | 8 | |
| 17 gru 2023 | Z92 : 72 | 39:25 | 24 | 8 | 9 | |
| 12 gru 2023 | Z77 : 50 | 44:12 | 24 | 5 | 8 | |
| 10 gru 2023 | Z74 : 68 | 40:12 | 19 | 8 | 5 | |
| 3 gru 2023 | P67 : 68 | 41:16 | 13 | 5 | 7 | |
| 26 lis 2023 | P47 : 62 | 43:22 | 10 | 4 | 6 | |
| 24 lis 2023 | Z70 : 54 | 40:16 | 12 | 3 | 8 | |
| 19 lis 2023 | P50 : 63 | 36:06 | 5 | 5 | 7 | |
| 12 lis 2023 | Z78 : 46 | 31:51 | 3 | 3 | 13 | |
| 5 lis 2023 | Z85 : 52 | 33:15 | 13 | 8 | 9 | |
| 29 paź 2023 | P66 : 71 | 41:40 | 7 | 6 | 13 | |
| 8 paź 2023 | Z73 : 69 | 48:00 | 24 | 6 | 10 | |
| 1 paź 2023 | Z71 : 68 | 41:28 | 14 | 5 | 9 | |
| 24 wrz 2023 | Z61 : 53 | 36:06 | 11 | 7 | 11 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 50 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 11 | 34:08 | 179 | 16,3 | 5,2 | 5,6 | 2,9 | 0,7 | 51,7% | 44,6% | 63,2% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 29:39 | 94 | 10,4 | 5,4 | 7,1 | 2,8 | 0,2 | 52,6% | 21,1% | 76,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 31:14 | 76 | 12,7 | 5,0 | 5,0 | 4,7 | 0,3 | 47,6% | 33,3% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 10 | 27:26 | 99 | 9,9 | 4,1 | 5,9 | 3,5 | 0,4 | 39,0% | 35,0% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 14 | 40:07 | 198 | 14,1 | 5,5 | 8,8 | 3,9 | 0,1 | 45,4% | 32,7% | 71,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






