IvanKochmar
46POLSKA KLUB SPORTOWYLiga Mistrzów · 6WBA
- 2024–2026
- 53 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 57pktw 12 meczach
- 4,8pktna mecz
- 2,7zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 306 min | 25:28 |
| Punkty | 57 | 4,8 |
| Zbiórki | 32 | 2,7 |
| — w ataku | 12 | 1,0 |
| — w obronie | 20 | 1,7 |
| Asysty | 10 | 0,8 |
| Przechwyty | 11 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 17 | 1,4 |
| Przewinienia | 24 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 54 | 4,5 |
- 37,7%FG23 z 61 z gry
- 36,0%3P9 z 25 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 61 | 37,7% |
| Rzuty za dwa | 14 | 36 | 38,9% |
| Rzuty za trzy | 9 | 25 | 36,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | Z66 : 36 | 15:28 | 7 | 2 | 1 | |
| 25 maj 2025 | P71 : 87 | 12:25 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 maj 2025 | P62 : 69 | 22:13 | 4 | 0 | 2 | |
| 11 maj 2025 | P60 : 75 | 18:01 | 0 | 2 | 0 | |
| 27 kwi 2025 | P57 : 67 | 32:27 | 11 | 7 | 2 | |
| 13 kwi 2025 | P71 : 78 | 18:51 | 4 | 1 | 0 | |
| 6 kwi 2025 | P71 : 80 | 19:15 | 2 | 0 | 0 | |
| 23 mar 2025 | P60 : 62 | 26:58 | 4 | 3 | 1 | |
| 16 mar 2025 | P71 : 72 | 21:38 | 7 | 3 | 1 | |
| 9 mar 2025 | P57 : 85 | 40:15 | 3 | 2 | 0 | |
| 2 mar 2025 | P74 : 85 | 48:00 | 7 | 8 | 3 | |
| 23 lut 2025 | Z62 : 45 | 30:03 | 8 | 4 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 53 mecze · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 34:50 | 76 | 15,2 | 3,6 | 4,0 | 2,6 | 0,0 | 39,2% | 28,2% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 23:44 | 75 | 7,5 | 2,4 | 1,2 | 1,3 | 0,0 | 38,0% | 34,9% | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 14 | 31:58 | 164 | 11,7 | 3,0 | 1,9 | 0,9 | 0,3 | 47,4% | 38,3% | 68,2% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 1 | 21:08 | 5 | 5,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 25,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 12 | 25:28 | 57 | 4,8 | 2,7 | 0,8 | 0,9 | 0,1 | 37,7% | 36,0% | 50,0% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 18:13 | 5 | 5,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 26:29 | 44 | 4,9 | 3,9 | 2,4 | 1,9 | 0,2 | 29,6% | 23,1% | 54,5% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 28:23 | 15 | 15,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 66,7% | 60,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






