IvanKochmar
6BLAZERSLiga Mistrzów · 7WBA
- 2024–2026
- 53 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 164pktw 14 meczach
- 11,7pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 448 min | 31:58 |
| Punkty | 164 | 11,7 |
| Zbiórki | 42 | 3,0 |
| — w ataku | 10 | 0,7 |
| — w obronie | 32 | 2,3 |
| Asysty | 27 | 1,9 |
| Przechwyty | 13 | 0,9 |
| Bloki | 4 | 0,3 |
| Straty | 9 | 0,6 |
| Przewinienia | 32 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 164 | 11,7 |
- 47,4%FG63 z 133 z gry
- 38,3%3P23 z 60 za trzy
- 68,2%FT15 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 63 | 133 | 47,4% |
| Rzuty za dwa | 40 | 73 | 54,8% |
| Rzuty za trzy | 23 | 60 | 38,3% |
| Rzuty wolne | 15 | 22 | 68,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P67 : 71 | 20:23 | 3 | 1 | 1 | |
| 21 gru 2025 | Z64 : 49 | 25:55 | 3 | 2 | 1 | |
| 14 gru 2025 | Z85 : 61 | 32:01 | 14 | 4 | 2 | |
| 7 gru 2025 | Z96 : 73 | 32:52 | 9 | 3 | 4 | |
| 30 lis 2025 | Z69 : 51 | 36:10 | 16 | 1 | 0 | |
| 23 lis 2025 | Z83 : 42 | 21:06 | 6 | 0 | 0 | |
| 16 lis 2025 | Z64 : 51 | 26:16 | 9 | 2 | 1 | |
| 9 lis 2025 | P59 : 65 | 23:19 | 8 | 2 | 0 | |
| 26 paź 2025 | P73 : 77 | 43:31 | 17 | 8 | 4 | |
| 19 paź 2025 | Z75 : 67 | 20:31 | 3 | 0 | 1 | |
| 12 paź 2025 | Z81 : 76 | 45:42 | 17 | 2 | 3 | |
| 5 paź 2025 | Z92 : 77 | 39:38 | 16 | 5 | 2 | |
| 28 wrz 2025 | Z89 : 52 | 38:02 | 19 | 5 | 5 | |
| 21 wrz 2025 | Z98 : 58 | 42:04 | 24 | 7 | 3 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 53 mecze · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 34:50 | 76 | 15,2 | 3,6 | 4,0 | 2,6 | 0,0 | 39,2% | 28,2% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 23:44 | 75 | 7,5 | 2,4 | 1,2 | 1,3 | 0,0 | 38,0% | 34,9% | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 14 | 31:58 | 164 | 11,7 | 3,0 | 1,9 | 0,9 | 0,3 | 47,4% | 38,3% | 68,2% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 1 | 21:08 | 5 | 5,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 25,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 12 | 25:28 | 57 | 4,8 | 2,7 | 0,8 | 0,9 | 0,1 | 37,7% | 36,0% | 50,0% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 18:13 | 5 | 5,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 26:29 | 44 | 4,9 | 3,9 | 2,4 | 1,9 | 0,2 | 29,6% | 23,1% | 54,5% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 28:23 | 15 | 15,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 66,7% | 60,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






