Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 328 min | 32:46 |
| Punkty | 73 | 7,3 |
| Zbiórki | 77 | 7,7 |
| — w ataku | 17 | 1,7 |
| — w obronie | 60 | 6,0 |
| Asysty | 11 | 1,1 |
| Przechwyty | 11 | 1,1 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 17 | 1,7 |
| Przewinienia | 19 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 93 | 9,3 |
- 31,5%FG29 z 92 z gry
- 19,6%3P10 z 51 za trzy
- 62,5%FT5 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 29 | 92 | 31,5% |
| Rzuty za dwa | 19 | 41 | 46,3% |
| Rzuty za trzy | 10 | 51 | 19,6% |
| Rzuty wolne | 5 | 8 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2023 | P40 : 49 | 15:52 | 0 | 2 | 1 | |
| 27 maj 2023 | Z58 : 55 | 37:45 | 10 | 11 | 1 | |
| 14 maj 2023 | P43 : 56 | 23:13 | 5 | 6 | 2 | |
| 23 kwi 2023 | Z73 : 66 | 40:57 | 5 | 12 | 2 | |
| 16 kwi 2023 | Z82 : 76 | 32:15 | 11 | 9 | 0 | |
| 26 mar 2023 | Z65 : 49 | 44:21 | 5 | 8 | 2 | |
| 19 mar 2023 | P59 : 61 | 35:17 | 4 | 11 | 1 | |
| 12 mar 2023 | Z71 : 51 | 37:07 | 11 | 10 | 1 | |
| 5 mar 2023 | P69 : 75 | 40:30 | 18 | 5 | 1 | |
| 29 sty 2023 | P61 : 72 | 20:22 | 4 | 3 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 49 meczów · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 10 | 32:12 | 52 | 5,2 | 6,3 | 1,3 | 1,1 | 0,4 | 32,7% | 30,8% | 62,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 23:40 | 32 | 4,6 | 6,1 | 1,1 | 0,6 | 0,1 | 31,8% | 28,6% | 0,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 15 | 29:08 | 109 | 7,3 | 6,0 | 1,2 | 0,6 | 0,3 | 41,1% | 25,0% | 58,3% |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 10 | 32:46 | 73 | 7,3 | 7,7 | 1,1 | 1,1 | 0,4 | 31,5% | 19,6% | 62,5% |
| 1WBA2. Liga | NCAB BASKETBALL | 7 | 38:00 | 110 | 15,7 | 11,7 | 1,6 | 1,3 | 1,4 | 43,4% | 29,3% | 63,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






