IvanVaranytsia
12BLAZERSLiga Mistrzów · 7WBA
- 2023–2026
- 35 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 47pktw 9 meczach
- 5,2pktna mecz
- 1,7zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 180 min | 20:01 |
| Punkty | 47 | 5,2 |
| Zbiórki | 15 | 1,7 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 12 | 1,3 |
| Asysty | 6 | 0,7 |
| Przechwyty | 8 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 9 | 1,0 |
| Przewinienia | 14 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 38 | 4,2 |
- 37,5%FG15 z 40 z gry
- 24,1%3P7 z 29 za trzy
- 66,7%FT10 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 40 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 8 | 11 | 72,7% |
| Rzuty za trzy | 7 | 29 | 24,1% |
| Rzuty wolne | 10 | 15 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P67 : 71 | 4:32 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 gru 2025 | Z64 : 49 | 17:07 | 6 | 0 | 1 | |
| 14 gru 2025 | Z85 : 61 | 40:40 | 2 | 5 | 3 | |
| 7 gru 2025 | Z96 : 73 | 0:15 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 lis 2025 | Z69 : 51 | 24:52 | 11 | 4 | 0 | |
| 23 lis 2025 | Z83 : 42 | 17:30 | 2 | 1 | 1 | |
| 16 lis 2025 | Z64 : 51 | 22:01 | 6 | 5 | 0 | |
| 9 lis 2025 | P59 : 65 | 35:52 | 7 | 0 | 1 | |
| 19 paź 2025 | Z75 : 67 | 17:16 | 13 | 0 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 35 meczów · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 3 | 25:04 | 22 | 7,3 | 1,0 | 2,0 | 1,7 | 0,0 | 38,1% | 30,8% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 20:55 | 87 | 9,7 | 1,8 | 1,0 | 0,9 | 0,0 | 60,7% | 48,4% | 36,4% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 20:01 | 47 | 5,2 | 1,7 | 0,7 | 0,9 | 0,1 | 37,5% | 24,1% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 2 | 13:30 | 2 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | — |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 12 | 7:59 | 16 | 1,3 | 1,1 | 0,3 | 0,3 | 0,2 | 27,3% | 40,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






