Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 54,1%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 46,8%
- 47,1%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,8%
- 56,7%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,4%
Średnia ligi to średnia z 125 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (UNBA 50); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 30najwięcej punktówz RUN'N GUN, 8 maj 2022
- 11najwięcej zbiórekz RUN'N GUN, 8 maj 2022
- 6najwięcej asystz SAHEL, 6 mar 2022
- 36najlepszy mecz (EFF)30 pkt, 11 zb, 4 as — z RUN'N GUN, 8 maj 2022
- 11 mecz z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 55 meczów z 20+ pktz 8 rozegranych
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2022 · 39 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1521 min | 39:01 |
| Punkty | 587 | 15,1 |
| Zbiórki | 233 | 6,0 |
| — w ataku | 48 | 1,2 |
| — w obronie | 185 | 4,7 |
| Asysty | 160 | 4,1 |
| Przechwyty | 78 | 2,0 |
| Bloki | 15 | 0,4 |
| Straty | 82 | 2,1 |
| Przewinienia | 71 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 160 | 4,1 |
| Ocena (EFF) | 706 | 18,1 |
- 44,0%FG190 z 432 z gry
- 30,0%3P65 z 217 za trzy
- 76,8%FT142 z 185 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 190 | 432 | 44,0% |
| Rzuty za dwa | 125 | 215 | 58,1% |
| Rzuty za trzy | 65 | 217 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 142 | 185 | 76,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Triple-double2 razy · ostatnio z CM PETRA MEDICA, 13 cze 2021
- Mecz 30+ punktów5 razy · ostatnio z RUN'N GUN, 8 maj 2022
- Mecz 7+ asyst7 razy · ostatnio z BAT MOCY, 30 lis 2022
- Mecz 5+ przechwytów4 razy · ostatnio z GET WOW TEAM, 20 lis 2022
- Mecz 4+ trójki6 razy · ostatnio z AVENGA, 4 gru 2022
- 500 punktówpunktów w karierze: 587
- 25 meczówrozegranych meczów: 35
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 5
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
INIEMAMOCNI13 lut 202236pkt13zb5as45eff
CM PETRA MEDICA13 cze 202124pkt13zb10as40eff
Psychobasket Warszawa30 maj 202137pkt2zb4as38eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






