JacekRachwal
77HANTLE I GARYTagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2021–2026
- 65 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 4 drużyny
- 24pktw 4 meczach
- 6,0pktna mecz
- 1,3zbna mecz
- 5,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 128 min | 31:53 |
| Punkty | 24 | 6,0 |
| Zbiórki | 5 | 1,3 |
| — w ataku | 1 | 0,3 |
| — w obronie | 4 | 1,0 |
| Asysty | 20 | 5,0 |
| Przechwyty | 4 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 7 | 1,8 |
| Przewinienia | 5 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 28 | 7,0 |
- 34,6%FG9 z 26 z gry
- 26,3%3P5 z 19 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 26 | 34,6% |
| Rzuty za dwa | 4 | 7 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 5 | 19 | 26,3% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021) w barwach HANTLE I GARY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2021 | Z67 : 47 | 27:04 | 8 | 0 | 4 | |
| 3 cze 2021 | Z73 : 58 | 34:42 | 5 | 1 | 3 | |
| 30 maj 2021 | Z80 : 58 | 35:55 | 5 | 4 | 9 | |
| 29 maj 2021 | Z65 : 41 | 29:52 | 6 | 0 | 4 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 65 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FOR THE WIN | 3 | 22:09 | 11 | 3,7 | 1,3 | 2,3 | 0,3 | 0,0 | 30,8% | 25,0% | — |
| 9WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 3 | 34:40 | 24 | 8,0 | 2,7 | 4,0 | 2,3 | 0,3 | 34,6% | 26,3% | 100,0% |
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 6 | 23:33 | 32 | 5,3 | 1,8 | 2,2 | 1,2 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | 0,0% |
| 8WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 6 | 30:24 | 44 | 7,3 | 3,3 | 2,7 | 0,8 | 0,0 | 37,5% | 35,3% | 100,0% |
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 4 | 18:47 | 15 | 3,8 | 1,8 | 2,3 | 1,0 | 0,0 | 35,3% | 23,1% | — |
| 6WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 8 | 28:16 | 36 | 4,5 | 1,8 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 31,8% | 22,6% | 16,7% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 10 | 24:10 | 72 | 7,2 | 3,0 | 2,6 | 0,7 | 0,2 | 38,3% | 37,5% | 100,0% |
| 5WBABaraże | MJSWISH BALLERS | 1 | 27:25 | 6 | 6,0 | 7,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 18,2% | 20,0% | — |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 5 | 21:22 | 26 | 5,2 | 2,4 | 2,4 | 0,4 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 6 | 27:19 | 44 | 7,3 | 1,2 | 3,2 | 0,2 | 0,0 | 34,1% | 35,1% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 6 | 30:48 | 50 | 8,3 | 2,2 | 4,2 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 45,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HANTLE I GARY | 3 | 31:17 | 22 | 7,3 | 2,7 | 6,3 | 0,3 | 0,0 | 38,1% | 37,5% | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HANTLE I GARY | 4 | 31:53 | 24 | 6,0 | 1,3 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 34,6% | 26,3% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






