JakubGrabski
33BC LITUANICA2. Liga · 1WBA
- 2022–2026
- 76 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 81pktw 10 meczach
- 8,1pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 296 min | 29:37 |
| Punkty | 81 | 8,1 |
| Zbiórki | 35 | 3,5 |
| — w ataku | 5 | 0,5 |
| — w obronie | 30 | 3,0 |
| Asysty | 20 | 2,0 |
| Przechwyty | 5 | 0,5 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 16 | 1,6 |
| Przewinienia | 20 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 58 | 5,8 |
- 31,2%FG29 z 93 z gry
- 23,6%3P13 z 55 za trzy
- 58,8%FT10 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 29 | 93 | 31,2% |
| Rzuty za dwa | 16 | 38 | 42,1% |
| Rzuty za trzy | 13 | 55 | 23,6% |
| Rzuty wolne | 10 | 17 | 58,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | P64 : 68 | 24:19 | 14 | 2 | 3 | |
| 7 gru 2022 | Z70 : 38 | 27:58 | 5 | 7 | 8 | |
| 4 gru 2022 | P54 : 63 | 38:46 | 3 | 2 | 5 | |
| 27 lis 2022 | Z75 : 72 | 32:40 | 13 | 7 | 1 | |
| 20 lis 2022 | P43 : 49 | 38:37 | 9 | 2 | 0 | |
| 13 lis 2022 | Z58 : 48 | 30:01 | 9 | 5 | 1 | |
| 5 lis 2022 | Z76 : 63 | 16:40 | 5 | 2 | 0 | |
| 23 paź 2022 | Z56 : 54 | 34:36 | 8 | 2 | 1 | |
| 15 paź 2022 | Z54 : 42 | 15:52 | 3 | 1 | 0 | |
| 1 paź 2022 | Z67 : 35 | 36:45 | 12 | 5 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 76 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | BC LITUANICA | 2 | 39:17 | 9 | 4,5 | 5,0 | 3,5 | 0,0 | 0,0 | 13,0% | 5,9% | 100,0% |
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 10 | 21:34 | 63 | 6,3 | 2,8 | 1,5 | 0,3 | 0,0 | 25,0% | 25,0% | 92,3% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 9 | 38:11 | 124 | 13,8 | 3,9 | 2,2 | 1,0 | 0,1 | 28,4% | 29,0% | 86,4% |
| 7WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 36:25 | 14 | 14,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 26,7% | 66,7% |
| 6WBA1. Liga | BC LITUANICA | 8 | 37:47 | 95 | 11,9 | 4,1 | 2,8 | 0,6 | 0,3 | 30,3% | 24,1% | 71,4% |
| 5WBA1. Liga | BC LITUANICA | 6 | 28:27 | 56 | 9,3 | 1,5 | 2,2 | 0,3 | 0,2 | 29,2% | 27,1% | 83,3% |
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 27:50 | 121 | 11,0 | 2,5 | 2,2 | 0,1 | 0,2 | 30,0% | 32,6% | 72,2% |
| 4WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 27:53 | 3 | 3,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 6,7% | 11,1% | — |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 9 | 20:01 | 48 | 5,3 | 1,8 | 1,7 | 0,4 | 0,3 | 25,0% | 21,3% | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | BC LITUANICA | 7 | 29:38 | 65 | 9,3 | 2,4 | 2,9 | 0,6 | 0,7 | 22,2% | 25,0% | 83,3% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 10 | 29:37 | 81 | 8,1 | 3,5 | 2,0 | 0,5 | 0,4 | 31,2% | 23,6% | 58,8% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 2 | 13:34 | 2 | 1,0 | 1,5 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 11,1% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






