JakubHudak
37TARCHO TERROR3. Liga · 5WBA
- 2023–2026
- 48 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 97pktw 8 meczach
- 12,1pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 245 min | 30:40 |
| Punkty | 97 | 12,1 |
| Zbiórki | 25 | 3,1 |
| — w ataku | 3 | 0,4 |
| — w obronie | 22 | 2,8 |
| Asysty | 18 | 2,3 |
| Przechwyty | 12 | 1,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 8 | 1,0 |
| Przewinienia | 10 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 88 | 11,0 |
- 40,4%FG36 z 89 z gry
- 34,8%3P24 z 69 za trzy
- 25,0%FT1 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 89 | 40,4% |
| Rzuty za dwa | 12 | 20 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 24 | 69 | 34,8% |
| Rzuty wolne | 1 | 4 | 25,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P57 : 61 | 33:17 | 15 | 3 | 2 | |
| 22 gru 2024 | Z85 : 83 | 23:01 | 10 | 0 | 3 | |
| 15 gru 2024 | P49 : 58 | 32:07 | 14 | 2 | 2 | |
| 23 lis 2024 | Z63 : 55 | 41:01 | 14 | 5 | 3 | |
| 27 paź 2024 | Z84 : 62 | 36:12 | 12 | 6 | 4 | |
| 19 paź 2024 | Z86 : 66 | 35:31 | 18 | 5 | 2 | |
| 13 paź 2024 | P57 : 66 | 33:17 | 11 | 2 | 2 | |
| 29 wrz 2024 | Z75 : 71 | 10:55 | 3 | 2 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 48 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 34:23 | 111 | 12,3 | 4,9 | 2,0 | 2,1 | 0,0 | 31,5% | 26,7% | 62,5% |
| 8WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 28:28 | 9 | 9,0 | 2,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 33,3% | 16,7% | — |
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 4 | 34:00 | 37 | 9,3 | 2,5 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 31,6% | 27,3% | 58,3% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 13 | 34:12 | 204 | 15,7 | 4,8 | 1,8 | 1,7 | 0,0 | 40,3% | 36,0% | 52,0% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 27:23 | 7 | 7,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 27,3% | 16,7% | — |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 30:40 | 97 | 12,1 | 3,1 | 2,3 | 1,5 | 0,0 | 40,4% | 34,8% | 25,0% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 3 | 8:08 | 6 | 2,0 | 0,7 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 18,2% | 25,0% | — |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 27:17 | 100 | 11,1 | 3,1 | 2,1 | 1,2 | 0,0 | 34,8% | 31,9% | 64,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






