JakubHudak
37TARCHO TERROR3. Liga · 6WBA
- 2023–2026
- 48 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 204pktw 13 meczach
- 15,7pktna mecz
- 4,8zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 445 min | 34:12 |
| Punkty | 204 | 15,7 |
| Zbiórki | 62 | 4,8 |
| — w ataku | 15 | 1,2 |
| — w obronie | 47 | 3,6 |
| Asysty | 23 | 1,8 |
| Przechwyty | 22 | 1,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 22 | 1,7 |
| Przewinienia | 18 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 169 | 13,0 |
- 40,3%FG73 z 181 z gry
- 36,0%3P45 z 125 za trzy
- 52,0%FT13 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 73 | 181 | 40,3% |
| Rzuty za dwa | 28 | 56 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 45 | 125 | 36,0% |
| Rzuty wolne | 13 | 25 | 52,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P43 : 58 | 25:16 | 0 | 2 | 0 | |
| 1 cze 2025 | Z92 : 90 | 40:38 | 26 | 4 | 0 | |
| 31 maj 2025 | Z68 : 62 | 42:34 | 16 | 9 | 1 | |
| 25 maj 2025 | Z52 : 42 | 27:26 | 5 | 3 | 1 | |
| 17 maj 2025 | Z65 : 59 | 33:22 | 11 | 7 | 0 | |
| 11 maj 2025 | Z91 : 57 | 28:31 | 5 | 1 | 3 | |
| 27 kwi 2025 | Z74 : 54 | 31:23 | 14 | 8 | 3 | |
| 13 kwi 2025 | P77 : 82 | 32:49 | 20 | 4 | 2 | |
| 6 kwi 2025 | Z89 : 60 | 30:46 | 14 | 5 | 6 | |
| 23 mar 2025 | P59 : 67 | 45:45 | 22 | 6 | 3 | |
| 15 mar 2025 | Z114 : 70 | 28:22 | 25 | 6 | 4 | |
| 1 mar 2025 | P59 : 67 | 31:45 | 7 | 3 | 0 | |
| 23 lut 2025 | P57 : 62 | 45:57 | 39 | 4 | 0 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 48 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 34:23 | 111 | 12,3 | 4,9 | 2,0 | 2,1 | 0,0 | 31,5% | 26,7% | 62,5% |
| 8WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 28:28 | 9 | 9,0 | 2,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 33,3% | 16,7% | — |
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 4 | 34:00 | 37 | 9,3 | 2,5 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 31,6% | 27,3% | 58,3% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 13 | 34:12 | 204 | 15,7 | 4,8 | 1,8 | 1,7 | 0,0 | 40,3% | 36,0% | 52,0% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 27:23 | 7 | 7,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 27,3% | 16,7% | — |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 30:40 | 97 | 12,1 | 3,1 | 2,3 | 1,5 | 0,0 | 40,4% | 34,8% | 25,0% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 3 | 8:08 | 6 | 2,0 | 0,7 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 18,2% | 25,0% | — |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 27:17 | 100 | 11,1 | 3,1 | 2,1 | 1,2 | 0,0 | 34,8% | 31,9% | 64,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






