JakubJurczak
- 2023–2026
- 53 mecze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 653pktw karierze
- 12,3pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1402 min | 26:27 |
| Punkty | 653 | 12,3 |
| Zbiórki | 195 | 3,7 |
| — w ataku | 64 | 1,2 |
| — w obronie | 131 | 2,5 |
| Asysty | 54 | 1,0 |
| Przechwyty | 31 | 0,6 |
| Bloki | 24 | 0,5 |
| Straty | 58 | 1,1 |
| Przewinienia | 142 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 63 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 513 | 9,7 |
- 37,7%FG226 z 599 z gry
- 33,5%3P140 z 418 za trzy
- 82,4%FT61 z 74 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 226 | 599 | 37,7% |
| Rzuty za dwa | 86 | 181 | 47,5% |
| Rzuty za trzy | 140 | 418 | 33,5% |
| Rzuty wolne | 61 | 74 | 82,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 29:04 | 78 | 8,7 | 4,3 | 1,3 | 0,4 | 0,4 | 34,1% | 27,1% | 85,7% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 14 | 25:08 | 166 | 11,9 | 3,9 | 0,7 | 0,6 | 0,4 | 37,1% | 30,4% | 79,2% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 6 | 25:27 | 61 | 10,2 | 5,3 | 1,3 | 0,2 | 0,3 | 34,8% | 22,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 6 | 26:09 | 90 | 15,0 | 3,0 | 1,0 | 0,5 | 0,3 | 46,8% | 42,2% | 76,5% |
| 4WBA1. Liga | NTL | 11 | 27:08 | 145 | 13,2 | 2,8 | 1,1 | 0,9 | 0,5 | 36,3% | 37,4% | 81,3% |
| 3WBA1. Liga | NTL | 7 | 25:45 | 113 | 16,1 | 2,9 | 0,9 | 0,6 | 0,7 | 40,0% | 40,3% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






