JakubJurczak
32POST PRIMELiga Mistrzów · 5WBA
- 2023–2026
- 53 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 90pktw 6 meczach
- 15,0pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 157 min | 26:09 |
| Punkty | 90 | 15,0 |
| Zbiórki | 18 | 3,0 |
| — w ataku | 6 | 1,0 |
| — w obronie | 12 | 2,0 |
| Asysty | 6 | 1,0 |
| Przechwyty | 3 | 0,5 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 7 | 1,2 |
| Przewinienia | 19 | 3,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 75 | 12,5 |
- 46,8%FG29 z 62 z gry
- 42,2%3P19 z 45 za trzy
- 76,5%FT13 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 29 | 62 | 46,8% |
| Rzuty za dwa | 10 | 17 | 58,8% |
| Rzuty za trzy | 19 | 45 | 42,2% |
| Rzuty wolne | 13 | 17 | 76,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach POST PRIME. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 lis 2024 | P67 : 69 | 29:46 | 17 | 8 | 1 | |
| 27 paź 2024 | Z91 : 87 | 30:15 | 10 | 1 | 3 | |
| 20 paź 2024 | Z72 : 71 | 17:58 | 13 | 0 | 0 | |
| 13 paź 2024 | P66 : 69 | 26:25 | 22 | 2 | 1 | |
| 6 paź 2024 | Z55 : 52 | 29:22 | 10 | 2 | 1 | |
| 29 wrz 2024 | P62 : 77 | 23:10 | 18 | 5 | 0 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 53 mecze · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 29:04 | 78 | 8,7 | 4,3 | 1,3 | 0,4 | 0,4 | 34,1% | 27,1% | 85,7% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 14 | 25:08 | 166 | 11,9 | 3,9 | 0,7 | 0,6 | 0,4 | 37,1% | 30,4% | 79,2% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 6 | 25:27 | 61 | 10,2 | 5,3 | 1,3 | 0,2 | 0,3 | 34,8% | 22,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 6 | 26:09 | 90 | 15,0 | 3,0 | 1,0 | 0,5 | 0,3 | 46,8% | 42,2% | 76,5% |
| 4WBA1. Liga | NTL | 11 | 27:08 | 145 | 13,2 | 2,8 | 1,1 | 0,9 | 0,5 | 36,3% | 37,4% | 81,3% |
| 3WBA1. Liga | NTL | 7 | 25:45 | 113 | 16,1 | 2,9 | 0,9 | 0,6 | 0,7 | 40,0% | 40,3% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






