JakubKomala
- 2021–2026
- 114 meczów
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 702pktw karierze
- 6,2pktna mecz
- 1,1zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1973 min | 17:18 |
| Punkty | 702 | 6,2 |
| Zbiórki | 130 | 1,1 |
| — w ataku | 15 | 0,1 |
| — w obronie | 115 | 1,0 |
| Asysty | 117 | 1,0 |
| Przechwyty | 26 | 0,2 |
| Bloki | 2 | 0,0 |
| Straty | 53 | 0,5 |
| Przewinienia | 76 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 39 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 554 | 4,9 |
- 39,3%FG237 z 603 z gry
- 37,9%3P198 z 523 za trzy
- 88,2%FT30 z 34 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 237 | 603 | 39,3% |
| Rzuty za dwa | 39 | 80 | 48,8% |
| Rzuty za trzy | 198 | 523 | 37,9% |
| Rzuty wolne | 30 | 34 | 88,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 5 | 15:24 | 23 | 4,6 | 1,0 | 0,4 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 31,8% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 13 | 24:57 | 115 | 8,8 | 1,4 | 1,6 | 0,4 | 0,1 | 39,4% | 37,8% | 92,9% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 11 | 21:51 | 109 | 9,9 | 1,4 | 1,5 | 0,4 | 0,0 | 43,4% | 43,8% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 14 | 14:34 | 57 | 4,1 | 0,6 | 0,4 | 0,1 | 0,1 | 27,4% | 27,4% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 10 | 8:53 | 32 | 3,2 | 0,5 | 0,5 | 0,1 | 0,0 | 37,9% | 34,8% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 14:11 | 73 | 6,1 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 37,9% | 38,2% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 17:03 | 86 | 7,2 | 1,2 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 50,8% | 50,0% | — |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 8 | 17:17 | 51 | 6,4 | 1,4 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | 43,9% | 40,5% | — |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 17:34 | 53 | 4,4 | 0,9 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 41,3% | 38,5% | 0,0% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 6 | 9:24 | 17 | 2,8 | 0,8 | 0,0 | 0,2 | 0,0 | 42,9% | 38,5% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 11 | 23:29 | 86 | 7,8 | 2,0 | 1,8 | 0,6 | 0,0 | 36,6% | 32,9% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






