Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 170 min | 14:11 |
| Punkty | 73 | 6,1 |
| Zbiórki | 15 | 1,3 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 13 | 1,1 |
| Asysty | 12 | 1,0 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 0,3 |
| Przewinienia | 7 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 64 | 5,3 |
- 37,9%FG22 z 58 z gry
- 38,2%3P21 z 55 za trzy
- 100,0%FT8 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 58 | 37,9% |
| Rzuty za dwa | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 21 | 55 | 38,2% |
| Rzuty wolne | 8 | 8 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | Z62 : 57 | 15:16 | 9 | 0 | 0 | |
| 9 cze 2024 | P67 : 76 | 8:55 | 4 | 2 | 1 | |
| 26 maj 2024 | Z91 : 63 | 27:52 | 23 | 1 | 3 | |
| 19 maj 2024 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 maj 2024 | P79 : 90 | 16:10 | 5 | 3 | 0 | |
| 21 kwi 2024 | P62 : 66 | 16:03 | 0 | 2 | 0 | |
| 14 kwi 2024 | Z74 : 71 | 9:45 | 6 | 1 | 0 | |
| 24 mar 2024 | Z86 : 65 | 28:19 | 14 | 3 | 5 | |
| 17 mar 2024 | P73 : 76 | 7:46 | 3 | 0 | 1 | |
| 10 mar 2024 | Z68 : 57 | 8:24 | 0 | 1 | 0 | |
| 3 mar 2024 | Z83 : 75 | 17:15 | 3 | 1 | 1 | |
| 18 lut 2024 | P67 : 77 | 14:24 | 6 | 1 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 114 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 5 | 15:24 | 23 | 4,6 | 1,0 | 0,4 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 31,8% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 13 | 24:57 | 115 | 8,8 | 1,4 | 1,6 | 0,4 | 0,1 | 39,4% | 37,8% | 92,9% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 11 | 21:51 | 109 | 9,9 | 1,4 | 1,5 | 0,4 | 0,0 | 43,4% | 43,8% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 14 | 14:34 | 57 | 4,1 | 0,6 | 0,4 | 0,1 | 0,1 | 27,4% | 27,4% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 10 | 8:53 | 32 | 3,2 | 0,5 | 0,5 | 0,1 | 0,0 | 37,9% | 34,8% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 14:11 | 73 | 6,1 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 37,9% | 38,2% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 17:03 | 86 | 7,2 | 1,2 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 50,8% | 50,0% | — |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 8 | 17:17 | 51 | 6,4 | 1,4 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | 43,9% | 40,5% | — |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 17:34 | 53 | 4,4 | 0,9 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 41,3% | 38,5% | 0,0% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 6 | 9:24 | 17 | 2,8 | 0,8 | 0,0 | 0,2 | 0,0 | 42,9% | 38,5% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 11 | 23:29 | 86 | 7,8 | 2,0 | 1,8 | 0,6 | 0,0 | 36,6% | 32,9% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






