JakubSzczesniak
12POLSKA KLUB SPORTOWYBaraże · 4WBA
- 2024–2026
- 30 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 22pktw 1 meczu
- 22,0pktna mecz
- 9,0zbna mecz
- 3,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 47 min | 47:12 |
| Punkty | 22 | 22,0 |
| Zbiórki | 9 | 9,0 |
| — w ataku | 4 | 4,0 |
| — w obronie | 5 | 5,0 |
| Asysty | 3 | 3,0 |
| Przechwyty | 6 | 6,0 |
| Bloki | 1 | 1,0 |
| Straty | 4 | 4,0 |
| Przewinienia | 3 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 28 | 28,0 |
- 52,6%FG10 z 19 z gry
- 40,0%3P2 z 5 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 19 | 52,6% |
| Rzuty za dwa | 8 | 14 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 2 | 5 | 40,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (4WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | Z90 : 61 | 47:12 | 22 | 9 | 3 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 30 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 4 | 31:05 | 31 | 7,8 | 5,5 | 0,8 | 1,3 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 70,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 2 | 17:55 | 9 | 4,5 | 2,5 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 50,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 5 | 42:19 | 71 | 14,2 | 8,2 | 1,8 | 1,8 | 0,6 | 56,4% | 27,3% | 75,0% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 43:21 | 6 | 6,0 | 10,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 18,2% | 20,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 41:09 | 133 | 14,8 | 8,9 | 2,1 | 2,1 | 0,2 | 38,8% | 15,0% | 69,2% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 42:16 | 18 | 18,0 | 8,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 70,0% | 50,0% | 75,0% |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 7 | 39:47 | 135 | 19,3 | 9,6 | 2,4 | 2,4 | 0,9 | 54,1% | 38,1% | 43,8% |
| 4WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 47:12 | 22 | 22,0 | 9,0 | 3,0 | 6,0 | 1,0 | 52,6% | 40,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






